Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
BK Astrio

Spelade matcher
JULI 2020
 
03
19:00
fre
19:00    
Utvecklingslag Dam, Söndrums IP A
BK Astrio - Trönninge IF3  -  1  
02
19:00
tor
19:00    
U19, Ögärdets IP A
U19 » 
IFK Fjärås - BK Astrio
5  -  3  
01
18:00
ons
18:00    
U15/16, Söndrums IP A
U15/16 » 
BK Astrio - HGH
4  -  4  
JUNI 2020
 
30
19:00
tis
19:00    
Dam, Falkenberg
Dam » 
Falkenbergs FF - BK Astrio U
  -      
30
19:00
tis
19:00    
Utvecklingslag Dam, Kristineslätt IP 1
Falkenbergs FF U - BK Astrio1  -  9  
30
19:00
tis
19:00    
U19, Söndrums IP A
U19 » 
BK Astrio U - Sennans IF
4  -  1  
30
18:30
tis
18:30    
P2006, Wallevi A
P2006 » 
WRY - BK Astrio
1  -  5  
30
18:00
tis
18:00    
F2010, Gröningen 21
F2010 » 
DFK Hasko - BK Astrio
  -      
29
19:15
mån
19:15    
Dam, Älmevallen
Dam » 
Älmhults IF - BK Astrio
  -      
29
19:00
mån
19:00    
U15/16, Skedalaheds IP 3
U15/16 » 
Snöstorp Nyhem FF - BK Astrio
4  -  2  
 
28
18:00
sön
18:00    
Utvecklingslag Dam, Söndrums IP A
BK Astrio - Ullareds IK18  -  0  
28
16:00
sön
16:00    
F2008, Åleds IP
F2008 » 
Sennans IF - BK Astrio
  -      
28
14:00
sön
14:00    
P2006, Halmstad Arena P6
P2006 » 
BK Astrio - Kungsbacka IF Blå
7  -  7  
28
13:00
sön
13:00    
P2012, Halmstad Arena
P2012 » 
Halmstad BK m.fl. Leikin 8an - BK Astrio
  -      
28
12:00
sön
12:00    
U19, Söndrums IP A
U19 » 
BK Astrio - IF Böljan Falkenberg
  -      
28
12:00
sön
12:00    
U17, Varberg Energi Arena B
U17 » 
Varbergs BoIS FC - BK Astrio
5  -  0  
28
11:30
sön
11:30    
F2008, Östervi A
F2008 » 
Lilla Träslövs FF - BK Astrio
  -      
28
10:30
sön
10:30    
P2010, Skedalaheds IP 3
P2010 » 
Snöstorp Nyhem FF Grön - BK Astrio Röd
  -      
28
10:00
sön
10:00    
P2013, Söndrums IP
P2013 » 
BK Astrio - HGH
  -      
28
09:30
sön
09:30    
F2012, Hallägraplanen
F2012 » 
BK Astrio - IF Böljan
  -      
28
09:00
sön
09:00    
P2012, Halmstad Arena
P2012 » 
Halmstad BK, m.fl. Leikin 8an - BK Astrio VIT
  -      
27
15:00
lör
15:00    
Herr, Ögärdets IP A
Herr » 
IFK Fjärås - BK Astrio
0  -  1  
27
14:00
lör
14:00    
F2006, Kärlekens IP
F2006 » 
IF Centern - BK Astrio 1
5  -  5  
27
12:00
lör
12:00    
P2007, Tuvasvallen A1
P2007 » 
Trönninge IF Vit - BK Astrio 2
0  -  6  
27
12:00
lör
12:00    
P2010, Falkenbergs IP F
P2010 » 
IF Böljan Falkenberg P 10 Vit - BK Astrio Gul
  -      
27
11:00
lör
11:00    
U15/16, Getinge IP 1
U15/16 » 
Getinge IF - BK Astrio
4  -  3  
27
11:00
lör
11:00    
P2010, Getinge IP
P2010 » 
BK Astrio Svart - Getinge IF
  -      
27
10:30
lör
10:30    
P2012, Örnvallen (C-planen), Hylte
P2012 » 
Hylte IF mfl Leikin 8an - BK Astrio RÖD
  -      
27
10:00
lör
10:00    
F2006, Halmstad Arena P7
F2006 » 
BK Astrio - Tofta GIF
6  -  0  
27
10:00
lör
10:00    
P2012, Björkevi
P2012 » 
Kvibille BK m.fl. Leikin 8 an - BK Astrio GUL
  -      
26
18:15
fre
18:15    
P2009, Kärlekens Ip
P2009 » 
BK Astrio Svart - IF Böljan Falkenberg Vit
  -      
26
18:15
fre
18:15    
P2009, Kärlekens Ip
P2009 » 
BK Astrio Gul - Skrea gul
  -      
26
18:00
fre
18:00    
P2006, Tuvasvallen, Trönninge
P2006 » 
BK Astrio - Trönninge IF Röd
5  -  0  
25
18:30
tor
18:30    
U17, Söndrums IP A
U17 » 
BK Astrio - Helsingborgs IF
1  -  3  
24
19:00
ons
19:00    
U19, Esperedsvallen
U19 » 
Oskarström IS - BK Astrio U
2  -  2  
24
19:00
ons
19:00    
U19, Alevallen
U19 » 
IS Örnia - BK Astrio U
  -      
24
19:00
ons
19:00    
U17, Ledets IP
U17 » 
Lerkils IF - BK Astrio
0  -  3  
24
18:30
ons
18:30    
P2011, Söndrums IP
 
P2011 » 
BK Astrio P11 -
  -      
24
18:30
ons
18:30    
P2011, Söndrums IP
 
P2011 » 
BK Astrio Svart -
  -      
24
18:00
ons
18:00    
P2009, Skrea IP 3
P2009 » 
Skrea svart - BK Astrio Svart
  -      
23
19:00
tis
19:00    
Utvecklingslag Dam, Söndrums IP A
BK Astrio - Laholms FK3  -  6  
23
19:00
tis
19:00    
U19, Hamravallen A
U19 » 
Tölö IF - BK Astrio
  -      
23
18:00
tis
18:00    
P2010, Vapnö IP 2
P2010 » 
Vapnö IF - BK Astrio Röd
  -      
22
18:45
mån
18:45    
F2008, Halmstad Arena IP plan 7
F2008 » 
BK Astrio - Veddige BK
  -      
22
18:30
mån
18:30    
U15/16, Söndrums IP A
U15/16 » 
BK Astrio - Getinge IF
1  -  3  
22
18:30
mån
18:30    
P2006, Skedalaheds IP 3
P2006 » 
Snöstorp Nyhem FF Grön - BK Astrio
1  -  4  
 
21
18:00
sön
18:00    
F2006, Wegeli IP 1
F2006 » 
HGH FC - BK Astrio 1
3  -  4  
21
17:00
sön
17:00    
P2009, Kärlekens IP
P2009 » 
BK Astrio Svart - HGH FC
  -      
21
16:30
sön
16:30    
P2010, Wegeli IP
P2010 » 
BK Astrio Vit - HGH
  -      
21
16:30
sön
16:30    
P2010, Kärlekens IP 2
P2010 » 
IF Centern Vit - BK Astrio Svart
  -      
21
13:30
sön
13:30    
P2008, Kärlekens IP 2
P2008 » 
IF Centern Vit - BK Astrio
  -      
21
13:00
sön
13:00    
U17, Halmstad Arena P3
U17 » 
Halmstads BK - BK Astrio
10  -  1  
21
13:00
sön
13:00    
P2009, Östervi A
P2009 » 
Lilla Träslövs FF Vit - BK Astrio Gul
  -      
21
12:30
sön
12:30    
F2010, Halmstad Arena - KG6
F2010 » 
BK Astrio - Halmstads BK
  -      
21
12:00
sön
12:00    
P2006, Rydets IP B
P2006 » 
Onsala BK blå - BK Astrio
2  -  5  
21
11:30
sön
11:30    
P2008, Halmstad Arena P6
P2008 » 
BK Astrio - Oskarströms IS
  -      
21
11:00
sön
11:00    
F2010, Halmstad Arena - KG6
F2010 » 
BK Astrio - Laholms FK vit
  -      
21
10:30
sön
10:30    
F2006, Morups IP B
F2006 » 
LGM - BK Astrio
  -      
21
10:00
sön
10:00    
P2006, Wegeli IP 1
P2006 » 
HGH FC - BK Astrio 1
  -      
21
09:00
sön
09:00    
P2012, Kärlekens IP
P2012 » 
IF Centern m.fl Leikin 8an - BK Astrio GRÖN
  -      
18
18:30
tor
18:30    
U15/16, Skrea IP 1
U15/16 » 
Skrea IF - BK Astrio
1  -  6  
18
18:00
tor
18:00    
Herr, Vinvallen A
Herr » 
Vinbergs IF (D2H) - BK Astrio (D3H)
1  -  2  
18
16:45
tor
16:45    
F2009, Tranevall
F2009 » 
HGH FC - BK Astrio
  -      
17
19:30
ons
19:30    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - Ljungby IF
12  -  2  
17
19:15
ons
19:15    
F15, Halmstad Arena P3
F15 » 
BK Astrio - Valinge-Derome DFF
1  -  1  
17
19:00
ons
19:00    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - Västra Karups IF
  -      
17
19:00
ons
19:00    
U17, Halmstad Arena P6
U17 » 
BK Astrio - IF Limhamn Bunkeflo
0  -  3  
17
19:00
ons
19:00    
P2007, Halmstad Arena P7
P2007 » 
BK Astrio 2 - Halmstads BK 3
2  -  7  
17
18:30
ons
18:30    
P2009, Gröningen B
P2009 » 
Skottorps IF - BK Astrio Svart
  -      
17
18:00
ons
18:00    
F2010, Alevallen
F2010 » 
Alets IK - BK Astrio
  -      
16
19:30
tis
19:30    
U15/16, Varberg Energi Arena konstgrs
U15/16 » 
Varbergs BoIS FC - BK Astrio
3  -  0  
16
19:00
tis
19:00    
F2007, Halmstad Arena P9
F2007 » 
BK Astrio - Lilla Träslövs FF Vit
3  -  2  
16
19:00
tis
19:00    
Utvecklingslag Dam, Kärlekens IP
IF Centern - BK Astrio1  -  2  
16
19:00
tis
19:00    
U19, Östervi A
U19 » 
Lilla Träslövs FF - BK Astrio
  -      
 
14
17:15
sön
17:15    
P2009, Skedalaheds IP 3
P2009 » 
BK Astrio Svart - IF Leikin Svart
  -      
14
17:00
sön
17:00    
F2007, Wegeli IP 1
F2007 » 
HGH FC - BK Astrio
5  -  2  
14
16:00
sön
16:00    
Dam, Kärlekens IP
Dam » 
IF Centern - BK Astrio
3  -  5  
14
16:00
sön
16:00    
F2006, Halmstad Arena kg plan 6
F2006 » 
BK Astrio 1 - Våxtorp/Hasko
12  -  1  
14
16:00
sön
16:00    
F2008, Halmstad Arena IP, plan 18
F2008 » 
BK Astrio - Alets IK
  -      
14
16:00
sön
16:00    
U17, Vstra Mark IP
U17 » 
FK Karlskrona - BK Astrio
2  -  1  
14
14:45
sön
14:45    
P2012, Skedalaheds IP, B-plan
P2012 » 
Snöstorp m.fl. Leikin 8an - BK Astrio SVART
  -      
14
14:00
sön
14:00    
P2006, Halmstad Arena P4
P2006 » 
BK Astrio - Oskarströms IS
17  -  0  
14
13:30
sön
13:30    
P2006, Söndrums IP D
P2006 » 
BK Astrio 1 - Trönninge IF Vit
  -      
14
13:30
sön
13:30    
P2011, Oskarström
 
P2011 » 
- BK Astrio Röd
  -      
14
13:30
sön
13:30    
P2011, Oskarström
 
P2011 » 
- BK Astrio Svart
  -      
14
13:00
sön
13:00    
F2006, Halmstad Arena kg plan 6
F2006 » 
BK Astrio - Kullavik IF 2
4  -  3  
14
13:00
sön
13:00    
F2010, Halmstad Arena P15
F2010 » 
Halmstads BK - BK Astrio
  -      
14
12:15
sön
12:15    
F2010, Halmstad Arena, Plan 18
F2010 » 
BK Astrio - Skrea IF
  -      
14
11:00
sön
11:00    
P2011, Harplinge IP
 
P2011 » 
- BK Astrio Blå
  -      
14
10:00
sön
10:00    
P2008, Halmstad Arena Plan 5
P2008 » 
Halmstads BK - BK Astrio
  -      
14
10:00
sön
10:00    
P2011, Harplinge IP
 
P2011 » 
- BK Astrio Gul
  -      
14
10:00
sön
10:00    
P2011, Harplinge IP
 
P2011 » 
- BK Astrio Grön
  -      
14
10:00
sön
10:00    
P2012, Tuvasvallen (Trönninge)
P2012 » 
Trönninge m.fl Leikin 8an - BK Astrio GUL
  -      
13
15:00
lör
15:00    
Dam, Röke IP A-plan
Dam » 
Röke IF - BK Astrio
  -      
13
14:00
lör
14:00    
F2010, Åleds IP
F2010 » 
Sennans IF - BK Astrio
  -      
13
14:00
lör
14:00    
P2006, Halmstad Arena P4
P2006 » 
BK Astrio - Tölö IF
8  -  3  
13
14:00
lör
14:00    
P2012, Glänninge Park Plan E, Laholm
P2012 » 
Laholm m.fl. Leikin 8an - BK Astrio GRÖN
  -      
13
12:00
lör
12:00    
P2010, Sannarp
P2010 » 
BK Astrio Röd - IF Leikin Orange
  -      
13
11:30
lör
11:30    
F2008, Klockarevallen 1, Ullared
F2008 » 
Apel 99 - BK Astrio
  -      
13
11:00
lör
11:00    
P2009, Gröningen B
P2009 » 
Skottorps IF - BK Astrio Svart
  -      
13
11:00
lör
11:00    
P2012, Lilla Tjärby IP (utanför Laholm)
P2012 » 
Lilla Tjärby mfl. Leikin 8an - BK Astrio VIT
  -      
13
10:30
lör
10:30    
P2007, Hasslövs IP A
P2007 » 
Hasslövs IS - BK Astrio 2
8  -  7  
13
10:30
lör
10:30    
P2009, Håstens IP A
P2009 » 
Trönninge BK Svart - BK Astrio Gul
  -      
13
10:30
lör
10:30    
P2012, Vapnö IP
P2012 » 
Vapnö m.fl. Leikin 8an - BK Astrio RÖD
  -      
13
10:00
lör
10:00    
F2009, Halmstad Arena Plan 19
F2009 » 
BK Astrio - Torup/Rydö FF
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P2008, Halmstad Arena IP Plan 5
P2008 » 
BK Astrio - Laholms FK
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P2010, Skrea IP 3
P2010 » 
Skrea IF Gul - BK Astrio Vit
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P2010, Getinge IP
P2010 » 
BK Astrio Gul - Getinge IF
  -      
10
18:00
ons
18:00    
U19, Söndrums IP A
U19 » 
BK Astrio U - Alets IK
  -      
09
17:30
tis
17:30    
P2011, Skedalahed
 
P2011 » 
- BK Astrio Gul
  -      
09
17:30
tis
17:30    
P2011, Skedalahed
 
P2011 » 
- BK Astrio Svart
  -      
08
18:30
mån
18:30    
U19, Halmstad Arena P4
U19 » 
Andersbergs IK - BK Astrio U
  -      
08
18:00
mån
18:00    
U15/16, Halmstad Arena P7
U15/16 » 
BK Astrio - Halmstads BK
0  -  8  
 
07
18:15
sön
18:15    
F2006, Skedalaheds IP 3
F2006 » 
Snöstorp Nyhem FF - BK Astrio 1
2  -  8  
07
16:00
sön
16:00    
F2007, Halmstad Arena P6
F2007 » 
BK Astrio - Träslövsläge IF
4  -  0  
07
14:00
sön
14:00    
U19, Söndrums IP A
U19 » 
BK Astrio - IFK Fjärås
  -      
07
14:00
sön
14:00    
P2008, Halmstad Arena P16
P2008 » 
BK Astrio - Falkenbergs FF vit
  -      
07
12:00
sön
12:00    
F2006, Östervi A
F2006 » 
Lilla Träslövs FF - BK Astrio
2  -  21
07
09:00
sön
09:00    
P2013, Gullevi, Gullbrandstorp
P2013 » 
HGH - BK Astrio
  -      
06
13:00
lör
13:00    
U17, Halmstad Arena P6
U17 » 
BK Astrio - Lerkils IF
0  -  2  
06
12:30
lör
12:30    
P2006, Åsa C
P2006 » 
Åsa IF Svart - BK Astrio
10  -  2  
06
11:15
lör
11:15    
P2009, Skedalaheds IP 3
P2009 » 
BK Astrio Gul - Valinge IF
  -      
06
11:00
lör
11:00    
P2010, Söndrums IP G
P2010 » 
BK Astrio Röd - Trönninge IF 1
  -      
06
11:00
lör
11:00    
P2010, Sndrums IP H
P2010 » 
BK Astrio Svart - IF Böljan Falkenberg P 10 Vit
  -      
06
10:00
lör
10:00    
F2008, Kärlekens IP 2
F2008 » 
IF Centern - BK Astrio
  -      
06
10:00
lör
10:00    
F2010, Getinge IP 2
F2010 » 
Getinge IF - BK Astrio
  -      
06
10:00
lör
10:00    
U15/16, Halmstad Arena P6
U15/16 » 
BK Astrio - Tölö IF
2  -  3  
06
10:00
lör
10:00    
P2007, Halmstad Arena P8
P2007 » 
Halmstads BK 1 - BK Astrio
3  -  3  
06
10:00
lör
10:00    
P2010, Slättevi
P2010 » 
Kvibille BK - BK Astrio Gul
  -      
06
10:00
lör
10:00    
P2010, Gröningen B
P2010 » 
Skottorps IF - BK Astrio
  -      
05
19:00
fre
19:00    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - Vinbergs IF
  -      
05
17:15
fre
17:15    
P2011, Kärlekens IP
 
P2011 » 
- BK Astrio Röd
  -      
05
17:15
fre
17:15    
P2011, Kärlekens IP
 
P2011 » 
- BK Astrio Svart
  -      
04
18:30
tor
18:30    
P2008, Simlångsdalens IP
P2008 » 
Simlångsdalens IF - BK Astrio
  -      
04
18:00
tor
18:00    
F2010, Björkevi IP
F2010 » 
Kvibille BK - BK Astrio
  -      
04
18:00
tor
18:00    
U15/16, Halmstad Arena P2
U15/16 » 
IS Halmia - BK Astrio
4  -  2  
04
16:45
tor
16:45    
F2009, Tuvasvallen 7:match
F2009 » 
Trönninge IF Röd - BK Astrio
  -      
03
19:15
ons
19:15    
F15, Halmstad Arena P7
F15 » 
BK Astrio - Tölö IF
3  -  1  
03
18:30
ons
18:30    
P2009, Kristineslätt IP 3
P2009 » 
Falkenbergs FF vit - BK Astrio Svart
  -      
03
18:00
ons
18:00    
P2009, L:a Tjärby IP B
P2009 » 
VGLT - BK Astrio Svart
  -      
02
19:00
tis
19:00    
U19, Åsa IP A
U19 » 
Åsa IF - BK Astrio
  -      
02
19:00
tis
19:00    
U19, Kärlekens IP 3
U19 » 
BK Astrio - IFK Fjärås
1  -  7  
01
18:45
mån
18:45    
F2008, Söndrums IP E
F2008 » 
BK Astrio - HGH FC
  -      
01
18:45
mån
18:45    
U19, Halmstad arena KG 6
U19 » 
BK Astrio - Laholms FK
  -      
MAJ 2020
 
31
17:00
sön
17:00    
F2006, Söndrums IP D
F2006 » 
BK Astrio - Hyltebruks IF
10  -  4  
31
15:00
sön
15:00    
Falkenbergs FF - BK Astrio  -      
31
14:00
sön
14:00    
F2010, Söndrums IP H
F2010 » 
BK Astrio - Getinge IF
  -      
31
14:00
sön
14:00    
U19, Söndrums IP A
U19 » 
BK Astrio - Laholms FK
4  -  6  
31
14:00
sön
14:00    
U17, Söndrums IP A
U17 » 
BK Astrio - Laholms FK
4  -  6  
31
14:00
sön
14:00    
P2008, Söndrums IP F
P2008 » 
BK Astrio - IS Halmia
  -      
31
13:15
sön
13:15    
F2012, Åled
F2012 » 
Sennan - BK Astrio
  -      
31
13:00
sön
13:00    
F2008, Skedalaheds IP 2
F2008 » 
Snöstorp Nyhem FF Röd - BK Astrio
  -      
31
12:30
sön
12:30    
F2010, Söndrums IP H
F2010 » 
BK Astrio - Kvibille BK
  -      
31
12:00
sön
12:00    
P2006, Söndrums IP D
P2006 » 
BK Astrio - IF Centern
1  -  0  
31
11:00
sön
11:00    
F2010, Söndrums IP H
F2010 » 
BK Astrio - IF Centern
  -      
31
10:45
sön
10:45    
U15/16, Hamravallen A
U15/16 » 
Tölö IF - BK Astrio
9  -  2  
31
10:00
sön
10:00    
P2010, Halmstad Arena P15
P2010 » 
IS Halmia - BK Astrio
  -      
31
09:00
sön
09:00    
P2010, Skrea IP 3
P2010 » 
Skrea IF Svart - BK Astrio Svart
  -      
30
14:00
lör
14:00    
P2009, Falkenbergs IP E
P2009 » 
IF Böljan Falkenberg Blå - BK Astrio Gul
  -      
30
14:00
lör
14:00    
P2009, Söndrums IP
P2009 » 
BK Astrio Svart - Skrea svart
  -      
30
13:15
lör
13:15    
P2011, Söndrums IP
 
P2011 » 
BK Astrio Grön -
  -      
30
13:15
lör
13:15    
P2011, Söndrums IP
 
P2011 » 
BK Astrio Gul -
  -      
30
13:15
lör
13:15    
P2011, Söndrums IP
 
P2011 » 
BK Astrio Blå -
  -      
30
11:00
lör
11:00    
P2007, Söndrums IP D
P2007 » 
BK Astrio 2 - Alets IK
8  -  0  
30
11:00
lör
11:00    
P2010, Söndrums IP H
P2010 » 
BK Astrio Vit - IF Centern Blå
  -      
30
11:00
lör
11:00    
P2010, Söndrums IP G
P2010 » 
BK Astrio Gul - Halmstads BK 2
  -      
30
10:30
lör
10:30    
F2007, Söndrums IP C
F2007 » 
BK Astrio - Lerkils IF Blå
7  -  0  
30
10:00
lör
10:00    
F2008, Söndrums IP E
F2008 » 
BK Astrio - Halmstads BK
  -      
30
10:00
lör
10:00    
P2006, Halmstad Arena Klaraplanen
P2006 » 
Halmstads BK - BK Astrio 1
5  -  1  
30
10:00
lör
10:00    
P2008, Tranevall
P2008 » 
HGH FC - BK Astrio
  -      
30
09:45
lör
09:45    
F2009, Söndrums IP H
F2009 » 
BK Astrio - Laholms FK
  -      
30
09:10
lör
09:10    
F2011, Söndrums IP
F2011 » 
BK Astrio - HGH
  -      
29
18:00
fre
18:00    
F2006, Söndrums IP D
F2006 » 
BK Astrio 1 - Laholms FK
7  -  3  
29
18:00
fre
18:00    
U15/16, Söndrums IP A
U15/16 » 
BK Astrio - Skrea IF
1  -  4  
29
18:00
fre
18:00    
P2009, Söndrums IP F
P2009 » 
BK Astrio Svart - Halmstads BK
  -      
28
19:15
tor
19:15    
Dam, Osby IP A-plan
Dam » 
IFK Osby - BK Astrio
  -      
28
18:00
tor
18:00    
U19, Söndrums IP A
U19 » 
BK Astrio U - IF Leikin
  -      
27
19:00
ons
19:00    
U17, Söndrums IP A
U17 » 
BK Astrio - Kungsbacka IF
4  -  4  
26
19:00
tis
19:00    
F15, Vinåvallen A
F15 » 
Vinbergs IF - BK Astrio
0  -  1  
26
18:30
tis
18:30    
U15/16, Söndrums IP A
U15/16 » 
BK Astrio - VGLT
12  -  2  
25
19:00
mån
19:00    
U19, Simlångsdalens IP
U19 » 
Simlångsdalens IF - BK Astrio U
  -      
 
24
17:00
sön
17:00    
P2007, Lomövallen
P2007 » 
Lidhults GOIF - BK Astrio 2
3  -  3  
24
16:30
sön
16:30    
P2009, Halmstad Arena P5
P2009 » 
IF Leikin Svart - BK Astrio Svart
  -      
24
16:30
sön
16:30    
P2010, Kärlekens IP 2
P2010 » 
IF Centern Vit - BK Astrio Gul
  -      
24
16:00
sön
16:00    
F2008, Söndrums IP E
F2008 » 
BK Astrio - Sennans IF
  -      
24
16:00
sön
16:00    
P2006, Ängås IP A
P2006 » 
Lerkils IF - BK Astrio
4  -  3  
24
15:00
sön
15:00    
F2007, Påskbergsvallen C
F2007 » 
Varbergs BoIS FC - BK Astrio
5  -  1  
24
14:00
sön
14:00    
F2006, Tuvasvallen A
F2006 » 
Trönninge IF - BK Astrio 1
1  -  5  
24
14:00
sön
14:00    
U19, Söndrums IP A
U19 » 
BK Astrio - Vinbergs IF
  -      
24
12:00
sön
12:00    
P2009, Söndrums IP F
P2009 » 
BK Astrio Gul - Falkenbergs FF gul
  -      
24
11:00
sön
11:00    
F15, Söndrums IP A
F15 » 
BK Astrio - HGH
0  -  4  
24
11:00
sön
11:00    
P2008, Gröningen 21
P2008 » 
Skottorps IF - BK Astrio
  -      
24
10:00
sön
10:00    
F2010, Tranevall
F2010 » 
HGH FC Blå - BK Astrio
  -      
24
10:00
sön
10:00    
P2010, Halmstad Arena P5
P2010 » 
Halmstads BK - BK Astrio Vit
  -      
24
09:30
sön
09:30    
F2012, Fältet
F2012 » 
BK Astrio - Böljan
  -      
24
sön
00:00    
P2006, Halmstad Arena P14
P2006 » 
Onuba Spanskaakademin FF - BK Astrio 1
  -      
23
14:00
lör
14:00    
P2011, Söndrums IP
 
P2011 » 
BK Astrio Röd -
  -      
23
14:00
lör
14:00    
P2011, Söndrums IP
 
P2011 » 
BK Astrio Blå -
  -      
23
12:00
lör
12:00    
U19, Söndrums IP A
U19 » 
BK Astrio - Onsala BK
2  -  3  
23
12:00
lör
12:00    
U17, Söndrums IP A
U17 » 
BK Astrio - Onsala BK
2  -  3  
23
11:30
lör
11:30    
F2010, Getinge IP 2
F2010 » 
Getinge IF - BK Astrio
  -      
23
11:00
lör
11:00    
P2007, Söndrums IP D
P2007 » 
BK Astrio - Falkenbergs FF gul
1  -  5  
23
11:00
lör
11:00    
P2010, Söndrums IP H
P2010 » 
BK Astrio 2 - Laholms FK vit
  -      
23
11:00
lör
11:00    
P2010, Söndrums IP G
P2010 » 
BK Astrio Röd - Snöstorp Nyhem FF Grön
  -      
23
10:30
lör
10:30    
P2009, Wegeli IP 1
P2009 » 
HGH FC - BK Astrio Svart
  -      
23
10:00
lör
10:00    
F2008, Söndrums IP E
F2008 » 
BK Astrio - Lilla Träslövs FF
  -      
23
10:00
lör
10:00    
U15/16, Wegeli IP 1
U15/16 » 
HGH - BK Astrio
3  -  4  
23
10:00
lör
10:00    
P2008, Söndrums IP F
P2008 » 
BK Astrio - Halmstads BK 1
  -      
23
08:30
lör
08:30    
F2009, Falkenbergs IP F
F2009 » 
IF Böljan Falkenberg Vit - BK Astrio
  -      
21
10:00
tor
10:00    
F2010, Glänninge Park B
F2010 » 
Laholms FK vit - BK Astrio
  -      
20
19:00
ons
19:00    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - Valinge-Derome DFF
  -      
20
18:30
ons
18:30    
F2006, Övrevi B
F2006 » 
Tvååker/Galtabäck - BK Astrio
0  -  10
19
18:30
tis
18:30    
U19, Glänninge Park A
U19 » 
Laholms FK - BK Astrio
  -      
19
18:30
tis
18:30    
U15/16, Söndrums IP A
U15/16 » 
BK Astrio - Snöstorp Nyhem FF
2  -  2  
18
18:30
mån
18:30    
U19, Vinåvallen
U19 » 
Vinbergs IF - BK Astrio
  -      
 
17
16:00
sön
16:00    
U17, Rydets IP Konstgräs
U17 » 
Onsala BK - BK Astrio
1  -  9  
17
15:30
sön
15:30    
P2010, Slättevi
P2010 » 
Kvibille BK - BK Astrio Svart
  -      
17
14:00
sön
14:00    
F15, Hedevi 1
F15 » 
Ullareds IK U - BK Astrio
1  -  2  
17
14:00
sön
14:00    
P2009, Söndrums IP F
P2009 » 
BK Astrio Svart - Falkenbergs FF vit
  -      
17
14:00
sön
14:00    
P2009, Söndrums IP F
P2009 » 
BK Astrio Svart - VGLT
  -      
17
11:45
sön
11:45    
F2009, Skedalaheds IP 2
F2009 » 
Snöstorp Nyhem FF Grön - BK Astrio
  -      
17
11:00
sön
11:00    
F2010, Söndrums IP H
F2010 » 
BK Astrio - Sennans IF
  -      
17
11:00
sön
11:00    
P2007, Söndrums IP D
P2007 » 
BK Astrio 2 - IS Halmia röd
3  -  2  
17
09:30
sön
09:30    
F2012, Fältet
F2012 » 
BK Astrio - Böljan
  -      
16
15:00
lör
15:00    
P2006, Söndrums IP D
P2006 » 
BK Astrio 1 - HGH FC
5  -  4  
16
14:00
lör
14:00    
P2011, Snöstorp
 
P2011 » 
- BK Astrio Grön
  -      
16
13:00
lör
13:00    
F2008, Skrea IP 3
F2008 » 
Skrea IF - BK Astrio
  -      
16
13:00
lör
13:00    
P2009, Ankarvallen A
P2009 » 
Träslövsläge IF Vit - BK Astrio Gul
  -      
16
13:00
lör
13:00    
P2010, Söndrums IP G
P2010 » 
BK Astrio Röd - Vapnö IF
  -      
16
13:00
lör
13:00    
P2011, Snöstorp
 
P2011 » 
- BK Astrio Gul
  -      
16
13:00
lör
13:00    
P2011, Snöstorp
 
P2011 » 
- BK Astrio Svart
  -      
16
11:00
lör
11:00    
F2008, Veddige IP A
F2008 » 
Veddige BK - BK Astrio
  -      
16
11:00
lör
11:00    
P2006, Håstens IP B
P2006 » 
Varbergs BoIS FC Svart - BK Astrio
3  -  5  
16
11:00
lör
11:00    
P2010, Söndrums IP H
P2010 » 
BK Astrio Gul - Skrea IF Svart
  -      
16
11:00
lör
11:00    
P2010, Söndrums IP G
P2010 » 
BK Astrio Vit - Laholms FK
  -      
16
10:30
lör
10:30    
F2006, Grimtunet A
F2006 » 
SRG Himledalen - BK Astrio
2  -  10
16
10:00
lör
10:00    
F2007, Söndrums IP C
F2007 » 
BK Astrio - IF Böljan Falkenberg Blå
7  -  1  
16
10:00
lör
10:00    
U15/16, Söndrums IP A
U15/16 » 
BK Astrio - Laholms FK
4  -  1  
16
10:00
lör
10:00    
P2007, Skedalaheds IP 3
P2007 » 
Snöstorp Nyhem FF - BK Astrio
7  -  3  
16
10:00
lör
10:00    
P2008, Söndrums IP F
P2008 » 
BK Astrio - IF Centern Vit
  -      
15
19:00
fre
19:00    
Dam, Tuvasvallen A
Dam » 
Trönninge IF - BK Astrio
  -      
13
18:30
ons
18:30    
U17, Söndrums IP A
U17 » 
BK Astrio - Laholms FK
9  -  0  
13
18:00
ons
18:00    
U19, Söndrums IP A
U19 » 
BK Astrio U - Snöstorp/Nyhem FF
  -      
12
19:00
tis
19:00    
F15, Halmstad Arena Klaraplanen
F15 » 
Halmstads BK - BK Astrio
4  -  2  
12
18:30
tis
18:30    
U19, Halmstad arena KG 6
U19 » 
BK Astrio - Ullareds IK
  -      
12
18:30
tis
18:30    
P2009, Söndrums IP F
P2009 » 
BK Astrio Svart - BK Astrio Röd
  -      
11
19:30
mån
19:30    
U19, Söndrums IP A
U19 » 
BK Astrio - Onsala BK
  -      
 
10
17:00
sön
17:00    
F2006, Söndrums IP D
F2006 » 
BK Astrio - Träslövsläge IF
7  -  3  
10
17:00
sön
17:00    
F2007, Vinåvallen C
F2007 » 
Vinbergs IF - BK Astrio
0  -  6  
10
16:00
sön
16:00    
F2008, Söndrums IP E
F2008 » 
BK Astrio - Alets IK
  -      
10
16:00
sön
16:00    
P2006, Tuvasvallen A1
P2006 » 
Trönninge IF Vit - BK Astrio 1
3  -  7  
10
16:00
sön
16:00    
P2008, Glänninge Park B
P2008 » 
Laholms FK - BK Astrio
  -      
10
15:00
sön
15:00    
P2009, Söndrums IP F
P2009 » 
BK Astrio Gul - Varbergs BoIS FC Svart
  -      
10
13:00
sön
13:00    
U19, Kärlekens IP
U19 » 
IF Centern U - BK Astrio U
  -      
10
12:30
sön
12:30    
F2010, Söndrums IP Plan H
F2010 » 
BK Astrio - BK Astrio Svart
  -      
10
12:00
sön
12:00    
P2007, Glänninge Park B
P2007 » 
Laholms FK - BK Astrio 2
7  -  2  
10
11:30
sön
11:30    
P2010, Halmstad Arena Plan 15
P2010 » 
IF Leikin Orange - BK Astrio Röd
  -      
10
11:00
sön
11:00    
F2010, Söndrums IP Plan H
F2010 » 
BK Astrio - HGH FC Blå
  -      
10
10:00
sön
10:00    
P2008, Söndrums IP F
P2008 » 
BK Astrio - Snöstorp Nyhem Grön
  -      
10
10:00
sön
10:00    
P2010, Halmstad Arena Plan 15
P2010 » 
IF Leikin Svart - BK Astrio Vit
  -      
10
10:00
sön
10:00    
P2010, Glänninge Park A
P2010 » 
Laholms FK vit - BK Astrio Gul
  -      
09
15:00
lör
15:00    
U19, Rydets IP Konstgräs
U19 » 
Onsala BK - BK Astrio
2  -  2  
09
15:00
lör
15:00    
U17, Rydets IP Konstgräs
U17 » 
Onsala BK - BK Astrio
2  -  2  
09
14:00
lör
14:00    
P2006, Söndrums IP D
P2006 » 
BK Astrio - IF Leikin Orange
4  -  4  
09
11:00
lör
11:00    
P2010, Söndrums IP G
P2010 » 
BK Astrio Svart - Halmstads BK 2
  -      
09
10:30
lör
10:30    
U15/16, Halmstad Arena P3
U15/16 » 
IS Halmia - BK Astrio
4  -  4  
09
10:00
lör
10:00    
F2008, Söndrums IP E
F2008 » 
BK Astrio - Apel 99
  -      
09
09:45
lör
09:45    
F2009, Söndrums IP H
F2009 » 
BK Astrio - Trönninge IF vit
  -      
08
19:00
fre
19:00    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - Lilla Träslövs FF
  -      
08
18:00
fre
18:00    
F2006, Söndrums IP D
F2006 » 
BK Astrio 1 - Torup/Rydö FF
16  -  0  
06
19:00
ons
19:00    
U19, Kungsbacka sportcenter 1
U19 » 
Kungsbacka IF - BK Astrio
  -      
06
19:00
ons
19:00    
U17, Söndrums IP A
U17 » 
BK Astrio - Kullavik IF
6  -  2  
06
18:30
ons
18:30    
F15, Söndrums IP B
F15 » 
BK Astrio - Tofta GIF
6  -  0  
 
03
14:30
sön
14:30    
F2008, Kärlekens IP
F2008 » 
IF Centern - BK Astrio
  -      
03
14:00
sön
14:00    
P2009, Söndrums IP
P2009 » 
BK Astrio Svart - IF Böljan Falkenberg Vit
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P2007, D-planen
P2007 » 
BK Astrio - Trönninge IF
  -      
02
11:00
lör
11:00    
P2007, D-Planen
P2007 » 
BK Astrio - IS Halmia
  -      
02
10:00
lör
10:00    
U15/16, Söndrums IP A
U15/16 » 
BK Astrio - Snöstorp Nyhem FF
4  -  2  
02
09:15
lör
09:15    
P2009, Halmstad Arena
P2009 » 
Halmstad BK - BK Astrio Röd
  -      
01
10:00
fre
10:00    
F2008, Kärlekens IP
F2008 » 
IF Centern - BK Astrio
  -      
01
10:00
fre
10:00    
U19, Skedalahed KG
U19 » 
BK Astrio - Lilla Träslöv
  -      
APRIL 2020
 
30
19:00
tor
19:00    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - Smålandsstenars GoIF
  -      
27
18:30
mån
18:30    
U19, Söndrums IP A
U19 » 
BK Astrio - Stafsinge IF
  -      
 
26
16:30
sön
16:30    
P2008, Söndrums IP
P2008 » 
BK Astrio - HGH
  -      
26
14:00
sön
14:00    
F2007, Vinberg
F2007 » 
Vinberg - BK Astrio (TRÄNINGSMATCH)
  -      
26
14:00
sön
14:00    
P2009, Tuvan (Trönninge)
P2009 » 
Trönninge - BK Astrio
  -      
26
11:30
sön
11:30    
P2009, Söndrums IP
P2009 » 
BK Astrio - IF Böljan
  -      
25
14:00
lör
14:00    
Herr, Idrottsparken
Herr » 
Anderstorps IF - BK Astrio
  -      
25
13:00
lör
13:00    
Herr, Hedevi 4
Herr » 
Ullareds IK (D2H) - BK Astrio (D3H)
  -      
25
12:00
lör
12:00    
P2006, Söndrums IP
P2006 » 
BK Astrio - If Centern
  -      
25
11:00
lör
11:00    
P2007, Harplinge - Tranevall
P2007 » 
HGH - BK Astrio
  -      
25
08:00
lör
08:00    
F2010, Söndrums IP
F2010 » 
BK Astrio - INSTÄLLD - T-cupen
  -      
24
19:00
fre
19:00    
Dam, Lagavallen Hybridgräs
Dam » 
Ljungby IF - BK Astrio
  -      
23
18:30
tor
18:30    
F2008, Falkenberg
F2008 » 
IF Böljan - BK Astrio
  -      
20
18:30
mån
18:30    
U19, Hedevi 1
U19 » 
Ullareds IK - BK Astrio
  -      
 
19
13:00
sön
13:00    
U19, Sennans IP
U19 » 
Sennans IF - BK Astrio U
  -      
18
14:00
lör
14:00    
Herr, Söndrums IP A
Herr » 
BK Astrio - IFK Fjärås
  -      
18
14:00
lör
14:00    
P2006, Falkenbergs IP
P2006 » 
IF Böljan - BK Astrio
  -      
18
12:00
lör
12:00    
F2006, Halmstad Arena kg plan nr 7
F2006 » 
BK Astrio - IF LEIKIN PF-06
  -      
18
10:20
lör
10:20    
U15/16, Tranevall - Harplinge
U15/16 » 
HGH - BK Astrio
1  -  1  
17
18:30
fre
18:30    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - IF Centern
  -      
16
17:30
tor
17:30    
P2007, Halmstad Arena/Plan 07
P2007 » 
BK Astrio - HGH
  -      
15
18:30
ons
18:30    
U19, Kärlekens IP 3
U19 » 
BK Astrio U - Oskarström IS
  -      
13
14:00
mån
14:00    
F2006, Tranevalls konstgräs
F2006 » 
HGH - BK Astrio
  -      
13
14:00
mån
14:00    
P2007, Skedalahed Idrottspark/C-plan
P2007 » 
IS Halmia - BK Astrio
  -      
13
13:00
mån
13:00    
P2006, Halmstad Arena plan 6
P2006 » 
IF Leikin - BK Astrio
  -      
13
12:30
mån
12:30    
F2008, Kärlekens IP
F2008 » 
BK Astrio - Alet
  -      
13
12:30
mån
12:30    
F2008, Harplinge
 
F2008 » 
HGH FC - BK Astrio
  -      
 
10
14:00
fre
14:00    
U15/16, Halmstad Arena Kg 7
U15/16 » 
IS Halmia - BK Astrio
2  -  2  
10
13:00
fre
13:00    
Herr, Töllshov
Herr » 
Gnosjö IF - BK Astrio
  -      
 
05
14:15
sön
14:15    
F15, Kärlekens IP 3
F15 » 
BK Astrio (F05) - Träning
  -      
04
15:00
lör
15:00    
F2007, Harplinge
F2007 » 
HGH - BK Astrio TRÄNINGSMATCH
  -      
04
12:00
lör
12:00    
Herr, Kärlekens IP 3
Herr » 
BK Astrio (D3H) - Öckerö IF (D3H)
  -      
03
19:00
fre
19:00    
U19, Skedalaheds IP 3
U19 » 
BK Astrio U - HGH FC
  -      
MARS 2020
 
30
18:30
mån
18:30    
U19, Skedalahed
U19 » 
Alets IK - BK Astrio
  -      
 
29
16:15
sön
16:15    
F2007, Kärlekens Ip
F2007 » 
BK Astrio TRÄNINGSMATCH - Laholm
  -      
29
14:30
sön
14:30    
Utvecklingslag Dam, Falkenbergs Arena
Falkenbergs FF - BK Astrio  -      
29
11:00
sön
11:00    
P2007, Halmstad Arena IP/Plan 07
P2007 » 
Alet IK - BK Astrio
  -      
29
10:00
sön
10:00    
F2006, Halmstad Arena Kg plan nr 6
F2006 » 
BK Astrio - SRG Himledalen, F05-07
  -      
28
16:00
lör
16:00    
P2007, Skedalahed Idrottspark
P2007 » 
BK Astrio - Trönninge IF
  -      
28
15:00
lör
15:00    
P2006, Laholm Glänninge
P2006 » 
Laholm - BK Astrio
  -      
28
14:00
lör
14:00    
U19, Kärlekens KG
U19 » 
BK Astrio - HBK U17
  -      
28
12:00
lör
12:00    
F15, Åbyvallen 1, konstgräs
F15 » 
Jitex - BK Astrio
  -      
28
12:00
lör
12:00    
Herr, Kärlekens IP
Herr » 
Halmstads BK U19 - BK Astrio
  -      
28
10:30
lör
10:30    
U15/16, Halmstad arena KG 7
U15/16 » 
BK Astrio - Kungsbacka IF
3  -  0  
28
08:00
lör
08:00    
P2010, Lund
 
P2010 » 
Procup Lund - BK Astrio P10
  -      
24
17:00
tis
17:00    
Herr, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
Herr » 
Ängelholms FF - BK Astrio
1  -  2  
 
22
18:00
sön
18:00    
P2009, Skedalaheds IP
P2009 » 
IF Leikin - BK Astrio
  -      
22
15:00
sön
15:00    
Dam, Västergårds IP 7, konstgräs
Dam » 
Eskilsminne DFF - BK Astrio Dam A
  -      
22
14:00
sön
14:00    
P2009, Kärlekens IP
P2009 » 
BK Astrio Lag 2 - HGH
  -      
22
14:00
sön
14:00    
P2009, Kärlekens IP
P2009 » 
HGH - BK Astrio Lag 1
  -      
22
10:30
sön
10:30    
P2007, Halmstad Arena IP/Plan 07
P2007 » 
BK Astrio - Halmstad BK
  -      
21
16:15
lör
16:15    
F15, A-plan
F15 » 
Eskilsminne - BK Astrio
  -      
21
16:00
lör
16:00    
P2007, Kärlekens IP
P2007 » 
IF Centern - BK Astrio
  -      
21
14:00
lör
14:00    
F2006, Halmstad Arena kg plan 6
F2006 » 
BK Astrio - Oskarströms IS
  -      
21
14:00
lör
14:00    
Herr, Skedalaheds IP 3
Herr » 
BK Astrio (D3H) - Onsala BK (D2H)
  -      
20
19:00
fre
19:00    
U19, Kärlekens KG
U19 » 
BK Astrio - Vinbergs IF
  -      
17
19:15
tis
19:15    
Herr, Kärlekens IP 3
Herr » 
BK Astrio (D3H) - Ullareds IK (D2H)
3  -  1  
 
15
14:20
sön
14:20    
U19, Ögärdets IP KG
U19 » 
IFK Fjärås - BK Astrio
  -      
15
12:20
sön
12:20    
U17, Ödgärdets IP
U17 » 
IFK Fjärås - BK Astrio
1  -  4  
15
12:15
sön
12:15    
Utvecklingslag Dam, Halmstad Arena KG 7
BK Astrio - Lödde IF  -      
15
10:20
sön
10:20    
U15/16, Ögärdets IP KG
U15/16 » 
IFK Fjärås - BK Astrio
0  -  1  
15
10:00
sön
10:00    
Dam, Kärlekens IP 3
Dam » 
BK Astrio - Snöstorp Nyhem FF
4  -  2  
14
14:30
lör
14:30    
Herr, Påskbergsvallen konstgräs
Herr » 
Varbergs GIF FK (D2H) - BK Astrio (D3H)
4  -  4  
14
13:00
lör
13:00    
P2012, Hallägrahallen
P2012 » 
BK Astrio INSTÄLLT - Snöstorp & Leikin
  -      
 
08
16:00
sön
16:00    
F2006, Konstgräs Harplinge
 
F2006 » 
HGH och Centern - BK Astrio
  -      
08
14:30
sön
14:30    
U17, Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
U17 » 
Helsingborgs IF (P16) - BK Astrio (P16)
2  -  3  
08
14:00
sön
14:00    
Utvecklingslag Dam, Halmstad Arena P7
BK Astrio (F03/04) - Eskilsminne IF (F03)0  -  4  
08
14:00
sön
14:00    
U17, Övrig plats
U17 » 
Ljungby IF P16 - BK Astrio
9  -  3  
08
12:00
sön
12:00    
U19, Lagavallen Ljungby
U19 » 
Ljungby IF P18 - BK Astrio
  -      
08
12:00
sön
12:00    
P2006, Sannarp
P2006 » 
Halmia - BK Astrio
  -      
08
09:00
sön
09:00    
P2010, Skedalaheds IP
P2010 » 
Halmstad BK - BK Astrio
  -      
07
14:00
lör
14:00    
Dam, Halmstad Arena P6
Dam » 
IS Halmia - BK Astrio
11  -  1  
07
13:00
lör
13:00    
Herr, Vinåvallen B
Herr » 
Vinbergs IF (D2H) - BK Astrio (D3H)
  -      
07
12:00
lör
12:00    
F15, Övrig plats
F15 » 
Hittarps IK - BK Astrio F15
  -      
03
19:15
tis
19:15    
Dam, Glänninge Park B
Dam » 
BK Astrio - Laholms FK
2  -  9  
 
01
14:00
sön
14:00    
U19, Kärlekens KG
U19 » 
IF Centern - BK Astrio
  -      
01
13:00
sön
13:00    
U17, Köpingeskolan, konstgräs
U17 » 
Trelleborgs FF (P16) - BK Astrio (P16)
0  -  3  
01
13:00
sön
13:00    
U15/16, Getinge KG
U15/16 » 
Getinge IF - BK Astrio
4  -  1  
FEBRUARI 2020
 
29
14:00
lör
14:00    
Herr, Skedalaheds IP 3
Herr » 
Sperlingsholms IF - BK Astrio
2  -  7  
26
19:00
ons
19:00    
Utvecklingslag Dam, Tranevall
Harplinge IK HGH (F04) - BK Astrio (F03/04)5  -  0  
 
23
15:30
sön
15:30    
U19, Hedevi IP
U19 » 
Ullareds IK - BK Astrio
  -      
23
14:00
sön
14:00    
U17, Kärlekens IP 3
U17 » 
BK Astrio (P16) - IF Limhamn Bunkeflo (P16)
3  -  2  
17
19:00
mån
19:00    
U19, Halmstad arena KG 7
U19 » 
BK Astrio - Lilla Träslövs FF
  -      
 
16
14:00
sön
14:00    
U17, Kärlekens IP 3
U17 » 
BK Astrio (P16) - Eskilsminne IF (P16)
2  -  3  
15
14:15
lör
14:15    
U19, Härlanda park
U19 » 
Qviding FIF P19 - BK Astrio
  -      
15
12:00
lör
12:00    
Herr, Kärlekens IP 3
Herr » 
BK Astrio (D3H) - Gislaveds IS (D3H)
4  -  0  
15
10:00
lör
10:00    
P2009, Harplinges Konstgräs
P2009 » 
HGH Svart - BK Astrio
  -      
15
10:00
lör
10:00    
P2009, Harplinge Konstgräs
P2009 » 
HGH - BK Astrio
  -      
14
17:15
fre
17:15    
U15/16, Skedalahed
U15/16 » 
BK Astrio - Snöstorp Nyhem
0  -  6  
11
19:00
tis
19:00    
Herr, Kärlekens IP DM Gruppspel
Herr » 
BK Astrio - Laholms FK
5  -  2  
 
09
10:30
sön
10:30    
P2006, Kärlkens IP
P2006 » 
IF Centern - BK Astrio
  -      
08
14:00
lör
14:00    
P2009, Halmstad Arena Plan 6
P2009 » 
Halmstad BK - BK Astrio Gul
  -      
08
14:00
lör
14:00    
P2009, Halmstad Arena plan 6
P2009 » 
BK Astrio Svart - Halmstads BK
  -      
 
02
13:00
sön
13:00    
P2006, Sannarps IP
P2006 » 
IF Leikin - BK Astrio
  -      
02
12:30
sön
12:30    
U15/16, Påskbergsvallen KG
U15/16 » 
Varbergs BoIS - BK Astrio
4  -  1  
02
12:00
sön
12:00    
P2009, Norvalla IP
P2009 » 
Helsingborg IF - BK Astrio
  -      
02
07:30
sön
07:30    
P2012, Veingehallen, Veinge
P2012 » 
Veingecupen - BK Astrio Gul
  -      
02
07:30
sön
07:30    
P2012, Veingehallen, Veinge
P2012 » 
Veingecupen - BK Astrio Svart
  -      
01
11:15
lör
11:15    
F2011, Getinge
 
F2011 » 
- BK Astrio
  -      
01
06:30
lör
06:30    
F2012, Getingehallen
F2012 » 
Getinge - BK Astrio
  -      
JANUARI 2020
 
31
19:15
fre
19:15    
U17, Kärlekens IP 3
U17 » 
BK Astrio (P16) - Ängelholms FF (P16)
3  -  2  
 
26
10:00
sön
10:00    
P2011, Veinge
 
P2011 » 
Veinge Cupen - BK Astrio Grön
  -      
26
09:45
sön
09:45    
P2012, Getingehallen, Getinge
P2012 » 
Getingecupen - BK Astrio Vit
  -      
26
09:20
sön
09:20    
P2011, Veinge
 
P2011 » 
Veinge Cupen - BK Astrio Blå
  -      
26
08:10
sön
08:10    
P2011, Veinge
 
P2011 » 
Veinge Cupen - BK Astrio Svart
  -      
26
08:00
sön
08:00    
P2011, Veinge
 
P2011 » 
Veinge Cupen - BK Astrio Gul
  -      
26
07:15
sön
07:15    
P2012, Getingehallen, Getinge
P2012 » 
Getingecupen - BK Astrio Gul
  -      
26
07:00
sön
07:00    
P2012, Getingehallen, Getinge
P2012 » 
Getingecupen - BK Astrio Lag Svart
  -      
 
19
11:00
sön
11:00    
U17, Halmstad Arena KG 6
U17 » 
Halmstad BK U17 - BK Astrio
6  -  5  
18
11:00
lör
11:00    
P2011, Halmstad Arena
 
P2011 » 
- BK Astrio 3
  -      
18
10:30
lör
10:30    
P2011, Halmstad Arena
 
P2011 » 
- BK Astrio 4
  -      
18
08:50
lör
08:50    
P2011, Halmstad Arena
 
P2011 » 
- BK Astrio 2
  -      
18
08:30
lör
08:30    
P2011, Halmstad Arena
 
P2011 » 
- BK Astrio 1
  -      
17
18:00
fre
18:00    
U15/16, Halmstad arena KG 6
U15/16 » 
BK Astrio - Halmstad BK
1  -  2  
 
11
18:30
lör
18:30    
P2006, Särö
P2006 » 
Särö - BK Astrio
  -      
11
13:30
lör
13:30    
F15, Kärlekens IP/Konstgräs
F15 » 
BK Astrio - Oskarström Is
  -      
 
Köp hallandsposten digitalt
Materialleverantörer
Partners
Våra samarbetspartners
Stöd din förening