KLICKA HÄR FÖR ATT ANMÄLA ER TILL HALLARNA CUPEN 2023
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
BK Astrio
Officiell hemsida

KONTAKT

Sportkontoret har öppet måndag-fredag 10:00-16:00

035-363 16 | Telefontider: Måndag-Fredag kl. 10.00-15.00
 
Ibland är vi på språng så ring eller maila gärna innan ditt besök så slipper du åka hit i onödan.

Lunch 12.00-13.00
 
På grund av att Söndrums IP inte alltid är bemannat så kan det hända att vi inte svarar på ovan telefonnummer. Därför ber vi er testa att mejla eller ringa till Björn  eller Marcelo på nedan kontaktuppgifter istället.
 
Om ni är i behov av att kontakta oss på helger ber vi er skicka sms innan ni ringer.

Fakturor: info@astrio.nu  | Cup: cup@astrio.nu   | Astrioshopen: info@astrio.nu 

 

 BK Astrio  Bankgiro: 505-9530
 Söndrums IP  Swish: 123 197 91 94
 Knut Peters väg 27  Organisationsnummer: 849200-0099
 302 41 Halmstad

 Föreningsnummer: 08499-15

 

Ordförande Kansliansvarig Föreningsutvecklare, ungdomsansvarig 15-19 år
Mats Jingblad Björn Jingblad Marcelo Farías
mats@astrio.nu
bjorn.jingblad@astrio.nu marcelo@astrio.nu 
0730-33 73 33

0731-45 79 88

 

070-458 00 28
Barn- och ungdomsansvarig 7-14 år Kansli  
Martin GIbson Gianni Izetbegovic  
martin@astrio.nu  info@astrio.nu 
gianni@astrio.nu
 
070 - 382 82 60 070 - 671 00 56  
     
Vaktmästare Lokalvård Ordförande ekonomikommittén
Claes Sjöö   Jan Rademakers
info@astrio.nu    jan@pelift.com
     
     
Ordförande ungdomskommittén Ordförande seniorkommittén Ordförande marknadskommittén
Cornelia Larzenius Mats Jingblad Björn Ahnqvist
cornelialarzenius@gmail.com 
mats@astrio.nu
0709-66 45 28
  0730-33 73 33  
     
Huvudtränare herr
Huvudtränare dam Ekonomi
Peter Lindau
Aki Gouliaveras Peo Harrysson

070-779 92 04

peter.lindau@telia.com 

0725-268168

akig70@gmail.com 

ekonomi@astrio.nu
 
Hallarna cupen 2023
Följ oss på facebook
Officiella leverantörer
PARTNERS
LADDA NER SPORTADMINS MEDLEMSAPP
Stöd din förening