SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
BK Astrio
Officiell hemsida

Matcher
DECEMBER 2023
 
02
12:30
lör
12:30    
Konstgräs
 
BK Astrio 8. P2014 - Leikin  -      
02
12:30
lör
12:30    
Konstgräs
 
BK Astrio 8. P2014 - Leikin  -      
FEBRUARI 2024
 
03
08:30
lör
08:30    
Getingehallen
 
Getingecupen - BK Astrio Gul  -      
03
12:15
lör
12:15    
Getingehallen
 
Getingecupen - BK Astrio Svart  -      
03
12:30
lör
12:30    
Getingehallen
 
Getingecupen - BK Astrio Vit  -      
MARS 2024
 
09
08:45
lör
08:45    
Harplinge konstgräs
 
HGH - BK Astrio 8. P2014  -      
APRIL 2024
 
13
09:00
lör
09:00    
Söndrums IP konstgräset
 
BK Astrio 8. P2014 - GAIS  -      
13
10:30
lör
10:30    
Söndrums IP konstgräset
 
BK Astrio 8. P2014 - GAIS   -      
 
20
09:00
lör
09:00    
Söndrums IP
 
BK Astrio P2014 Lag 1 - Hallarna cupen  -      
20
09:00
lör
09:00    
Söndrums IP
 
BK Astrio P2014 Lag 2 - Hallarna cupen  -      
20
09:00
lör
09:00    
Söndrums IP
 
BK Astrio P2014 Lag 3 - Hallarna cupen  -      
20
13:00
lör
13:00    
Söndrums IP
 
BK Astrio P2014 Lag 4 - Hallarna cupen  -      
 
27
10:00
lör
10:00    
Söndrums IP
 
BK Astrio Svart - SNFF  -      
27
10:00
lör
10:00    
Söndrums IP
 
BK Astrio GUL - SNFF  -      
27
10:00
lör
10:00    
Söndrums IP
 
BK Astrio RÖD - SNFF  -      
MAJ 2024
 
04
09:30
lör
09:30    
Söndrums IP G
BK Astrio Svart - IF Böljan Falkenberg Blå  -      
04
13:30
lör
13:30    
Söndrums IP E
BK Astrio Röd - Skottorps IF 2  -      
04
13:30
lör
13:30    
Söndrums IP H
BK Astrio Gul - Skottorps IF 1  -      
 
10
09:00
fre
09:00    
Skedalahed
 
Cup Halmstad - BK Astrio 8. P2014  -      
11
14:30
lör
14:30    
Åleds IP
Sennans IF - BK Astrio Röd  -      
12
10:30
sön
10:30    
Kärlekens IP 2
IF Centern Vit - BK Astrio Svart  -      
12
13:30
sön
13:30    
Halmstad Arena P16
Halmstads BK Gul - BK Astrio Gul  -      
 
17
17:30
fre
17:30    
Söndrums IP H
BK Astrio Gul - IF Leikin svart  -      
18
13:30
lör
13:30    
Söndrums IP E
BK Astrio Svart - Falkenbergs FF Gul  -      
18
13:30
lör
13:30    
Söndrums IP H
BK Astrio Röd - VGLT   -      
 
25
11:00
lör
11:00    
Alevallen B
Alets IK Röd - BK Astrio Röd  -      
25
13:00
lör
13:00    
Halmstad Arena P19
IF Leikin orange - BK Astrio Svart  -      
26
13:00
sön
13:00    
Skedalaheds IP 2
Snöstorp Nyhem FF Grön - BK Astrio Gul  -      
JUNI 2024
 
01
11:30
lör
11:30    
Söndrums IP
BK Astrio Svart - Vapnö IF Svart  -      
01
11:30
lör
11:30    
Söndrums IP F
BK Astrio Röd - Vapnö IF Rött  -      
02
15:30
sön
15:30    
Söndrums IP H
BK Astrio Gul - Alets IK Blå  -      
 
08
16:30
lör
16:30    
Halmstad Arena P17
IS Halmia - BK Astrio Röd  -      
09
13:30
sön
13:30    
Söndrums IP H
BK Astrio Gul - IF Centern Blå  -      
 
13
18:00
tor
18:00    
Kristineslätt IP 2
Falkenbergs FF Vit - BK Astrio Svart  -      
15
10:00
lör
10:00    
Tuvasvallen 7:match
Trönninge IF - BK Astrio Gul  -      
15
13:30
lör
13:30    
Söndrums IP
BK Astrio Svart - Skrea IF   -      
15
13:30
lör
13:30    
Söndrums IP F
BK Astrio Röd - Laholms FK vit  -      
16
07:00
sön
07:00    
Ledets IP Lerkil
 
Lerkilscupen - BK Astrio Gul  -      
16
07:30
sön
07:30    
Ledets IP Lerkil
 
Lerkilscupen - BK Astrio Svart  -      
AUGUSTI 2024
 
11
11:00
sön
11:00    
Skedalaheds IP 2
Snöstorp Nyhem FF - BK Astrio   -      
11
12:30
sön
12:30    
Söndrums IP E
BK Astrio 2 - Simlångsdalens IF   -      
 
12
19:00
mån
19:00    
Skedalaheds IP 2
Snöstorp Nyhem FF Röd - BK Astrio Röd  -      
17
10:00
lör
10:00    
Söndrums IP E
BK Astrio Röd - Laholms FK vit  -      
17
10:00
lör
10:00    
Söndrums IP F
BK Astrio - IF Leikin orange  -      
18
sön
00:00    
Kristineslätt IP 3
Falkenbergs FF Vit - BK Astrio 2  -      
 
24
12:00
lör
12:00    
Söndrums IP F
BK Astrio 2 - Snöstorp Nyhem FF   -      
24
12:00
lör
12:00    
Söndrums IP E
BK Astrio Röd - Falkenbergs FF Röd  -      
25
sön
00:00    
Söndrums IP E
BK Astrio 2 - Ospecificerat lag (10)  -      
25
10:00
sön
10:00    
Slättevi
Kvibille BK - BK Astrio   -      
 
31
10:30
lör
10:30    
Söndrums IP F
BK Astrio - Trönninge IF VIT  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
sön
00:00    
Wegeli IP 1
HGH FC Röd - BK Astrio Röd  -      
 
08
sön
00:00    
Halmstad Arena P15
IF Leikin orange - BK Astrio 2  -      
08
12:30
sön
12:30    
Söndrums IP E
BK Astrio 2 - Kvibille BK   -      
08
12:30
sön
12:30    
Söndrums IP F
BK Astrio Röd - IF Leikin svart  -      
08
13:30
sön
13:30    
Halmstad Arena P18
Halmstads BK Svart - BK Astrio   -      
 
15
sön
00:00    
Övrig plats
Ospecificerat lag (10) - BK Astrio  -      
15
10:30
sön
10:30    
Söndrums IP F
BK Astrio - Simlångsdalens IF   -      
15
16:00
sön
16:00    
Örnvallen konstgräs
Hyltebruks IF - BK Astrio Röd  -      
 
19
18:00
tor
18:00    
Tuvasvallen 7:match
Trönninge IF VIT - BK Astrio 2  -      
21
12:00
lör
12:00    
Söndrums IP F
BK Astrio Röd - Skottorps IF 1  -      
 
Hallarna cupen 2023
Följ oss på facebook
Officiella leverantörer
PARTNERS
LADDA NER SPORTADMINS MEDLEMSAPP
Stöd din förening