NÄSTA HEMMAMATCH | BK Astrio - Lörby IF, Lördag 8 oktober kl. 14:00, Div. 1 damer
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
BK Astrio
Officiell hemsida

Ledare/Tränare
Johan Lindvig              070-303 48 48              Johan.lindvig@gmail.com               Huvudtränare/Ekonomiansvarig
Enes Bekteshi              076-311 10 49              enes.bekteshi@gmail.com              Tränare
Erik Göransson            073-330 32 29              erik.goranson2@gmail.com            Tränare
Oscar Sandberg          070-895 11 91               Oscar112sandberg@gmail.com     Tränare
Johan Skogmalm        070-930 20 68               skogmalm@hotmail.com               Tränare
Robert Nihlen             072-203 02 58              Robert@rnbyggkonsult.se              Tränare
Martin Holmqvist        070-346 76 06              martin.holmqvist@gmail.com        Tränare/Materialansvarig
Patric Persson             070 198 36 99                patpe527@gmail.com                   Tränare
Ylva Langevi                                                      ylva_langevi@hotmail.com            Trivselgrupp
 
 
 
 
 
LADDA NER SPORTADMINS MEDLEMSAPP
Officiella leverantörer
PARTNERS
Stöd din förening