Kommande matcher
Visa alla matcher 2024: Div 2 Västra Götaland, herr 2024 2024: Division 3 Dam Halland 2024: DM Damer Grupp 4 Div. 3-4 2024: DM Herrar Grupp 8 Div. 4 uppåt 2024: F14 Nordvästra B, vår 2024: Flickor 15-16 år Grupp A 2024: Flickor Halland 14 år Grupp A 2024: Flickor Halland 14 år Grupp A 2024: Ligacupen P16 B6 2024: Ligacupen P16 Grupp 11 2024: P16 Div.1 2024 - Region 1 2024: P19 Div.1 2024 - Region 1 2024: Pojkar 15-16 år Grupp B 2024: Pojkar 15-16 år Grupp B 2024: Pojkar 17-19 år 2024: Pojkar P15 kval 2024: Pojkar P16 kval 2024: Pojkar P18 kval 2024: Träningsmatcher Div. 1 - Div. 3 herrar 2024: Träningsmatcher Div. 2 damer 2024: Träningsmatcher Div. 2 damer 2024: Träningsmatcher Div. 3 damer 2024: Träningsmatcher Division 3 Dam Skåne 2024: Träningsmatcher Division 3 Dam Skåne 2024: Träningsmatcher Halland ungdomar Pojkar med AD 2024: Träningsmatcher Pojkar Junior Skåne 2023: Div 2 Västra Götaland, herr 2023 2023: Division 2 Dam Västra Götaland 2023: Division 5 Herr Södra Halland 2023: DM Damer Grupp 3 2023: DM Damer Grupp 3 2023: DM Herrar 1/16 finaler 2023: DM Herrar 1/16 finaler 2023: DM Herrar 1/8 finaler 2023: DM Herrar Grupp 5 2023: DM P17 2023: DM P19 2023: Flickor Div 10 (10 år) Grupp 1 Höst 2023: Flickor Div 10 (10 år) Grupp 3 Höst 2023: Flickor Div 5 (13 år) Grupp 1 Höst 2023: Flickor div 5 (13 år) Grupp 2 Höst 2023: Flickor Div 5 Mellersta (13 år) 2023: Flickor Div 5 Södra (13 år) 2023: Flickor Div 6 (12 år) Grupp 1 Höst 2023: Flickor Div 6 (12 år) Södra 2023: Flickor Div 7 (11-12 år) Grupp 1 Höst 2023: Flickor Div 7 (11-12 år) Grupp 5 Höst 2023: Flickor Div 7 (11-12 år) Mellersta Södra 2023: Flickor Div 8 (11 år) Grupp 1 Höst 2023: Flickor Div 8 (11 år) Grupp 2 Höst 2023: Flickor Div. 10 (10 år) Södra 1 2023: Flickor Div. 10 (10 år) Södra 2 2023: Nivå 2 Damer 2023: P13 Nordvästra A, höst 2023: P13 Nordvästra A, vår 2023: P14 Nordvästra A, vår 2023: P14 Skåneserie C, höst 2023: P19 Div.1 2023 - Region 1 2023: Pojkar Div 10 (10 år) Grupp 2 Höst 2023: Pojkar Div 10 (10 år) Grupp 4 Höst 2023: Pojkar Div 5 (13 år) Grupp 1 Höst 2023: Pojkar Div 5 (13 år) Grupp 2 Höst 2023: Pojkar Div 5 (13 år) Grupp 3 Höst 2023: Pojkar Div 5 Södra 1 (13 år) 2023: Pojkar Div 5 Södra 2 (13 år) 2023: Pojkar Div 6 (12 år) Mellersta Södra 2023: Pojkar Div 6 (12 år) Södra 2023: Pojkar Div 7 (11-12 år) Grupp 5 Höst 2023: Pojkar Div 7 (11-12 år) Södra 2 2023: Pojkar Div 7 (11-12 år) Södra 3 2023: Pojkar Div 8 (11 år) Grupp 1 Höst 2023: Pojkar Div 8 (11 år) Grupp 2 Höst 2023: Pojkar Div 9 (10-11 år) Grupp 1 Höst 2023: Pojkar div 9 (10-11 år) Södra 2023: Pojkar Div. 10 (10 år) Södra 2 2023: Pojkar Div. 10 (10 år) Södra 3 2023: Pojkar Div. 8 (11 år) Mellersta Södra 2023: Pojkar Div. 8 (11 år) Södra 2023: Pojkar Div.1 (17-19 år) 2023: Pojkar Div.1 (17-19 år) 2023: Pojkar Div.2 (15-16 år) Mellersta Södra 2023: Pojkar Div.2 (15-16 år) Södra 2023: Pojkar division 3 Halland (14år) 2023: Pojkar P15 kval 2023: Pojkar P18 kval 2022: Div 1 Södra Götaland, dam 2022 2022: Div 2 Västra Götaland, herr 2022 2022: Div 7 pojkar Halland 13-14år 2022: Division 5 Herr Södra Halland 2022: DM Damer Final 2022: DM Damer Grupp 5 2022: DM Damer Kvartsfinaler 2022: DM Damer Semifinaler 2022: DM Herrar 1/8 finaler 2022: DM Herrar Grupp 11 2022: DM Herrar Grupp 2 2022: Flickor div 8 Södra 1 13-14år 2022: Flickor Div. 10-11 Södra (10-12 år) 2022: Flickor Div. 10-11 Södra (10-12 år) 2022: Flickor Div. 13-14 Södra (10-11 år) 2022: Klass 2 Södra Dam Halland 2022: Kval till Ettan, omg. 1, Grupp 2 2022: P14 Nordvästra A, vår 2022: P-15 kval Halland 2022: P-18 kval Halland 2022: P19 Div.1 2022 - Region 1 2022: Pojkar div 6 Södra (15-17) 2022: Pojkar div 8 Mellersta södra 13-14år 2022: Pojkar div 8 Södra 13-14år 2022: Pojkar div 9 Södra 2 13-14år 2022: Pojkar Div. 10 Södra (10-12 år) 2022: Pojkar Div. 11 Södra 1 (10-12 år) 2022: Pojkar Div. 11 Södra 2 (10-12 år) 2022: Pojkar Div. 12 Södra (10-12 år) 2022: Pojkar Div. 13 Södra (10-11 år) 2022: Pojkar Div. 14 Södra (10-11 år) 2022: Pojkar Div. 8 Grupp A Höst 2022: Pojkar Div. 8 Grupp B Höst 2022: Pojkar Div. 8 Grupp D Höst 2022: Pojkar Div. 9 Grupp B Höst 2022: Pojkar DM 17år 2022: Pojkar DM 19år 2022: SM för Flickor 17 år - Västra Götaland 2022: Träningsmatcher Damer 2022: Träningsmatcher Div. 1 - Div. 3 herrar 2022: Träningsmatcher Div. 4 - Div. 5 herrar 2022: Träningsmatcher Elitettan - Div. 1 damer 2022: Träningsmatcher Elitettan - Div. 1 damer 2022: Träningsmatcher Ettan 2022 2022: Träningsmatcher Halland ungdomar Pojkar med AD 2022: Träningsmatcher Halland ungdomar Pojkar med AD 2022: Träningsmatcher Övriga serier herrar 2022: Träningsmatcher, Dam Skåne 2022: Träningsturnering flickor 2021: Div 1 Mellersta Götaland, dam 2021 2021: Div 2 Västra Götaland, herr 2021 2021: Division 10 Pojk Grupp A Höst 2021: Division 10 Pojk Södra Syd (13 år) 2021: Division 11 Flick Höst 2021: Division 11 Flick Södra (12 år) 2021: Division 11 Pojk Mellersta (12 år) 2021: Division 11 Pojk Södra (12 år) 2021: Division 11 Pojk Södra Höst 2021: Division 13 Flick Södra (11 år) 2021: Division 13 Flick Södra Höst 2021: Division 13 Pojk Mellersta (11 år) 2021: Division 13 Pojk Mellersta Södra Höst 2021: Division 13 Pojk Södra (11 år) 2021: Division 13 Pojk Södra Höst 2021: Division 14 Flick Mellersta Södra Höst 2021: Division 14 Flick Södra (11 år) 2021: Division 14 Pojk Mellersta Södra Höst 2021: Division 14 Pojk Södra 1 (11 år) 2021: Division 14 Pojk Södra 2 (11 år) 2021: Division 14 Pojk Södra Höst 2021: Division 15 Flick Södra (10 år) 2021: Division 15 Flick Södra Höst 2021: Division 15 Mellersta Södra Höst 2021: Division 15 Pojk Södra 1 (10 år) 2021: Division 15 Pojk Södra 2 (10 år) 2021: Division 15 Södra Höst 2021: Division 16 Flick Södra (10 år) 2021: Division 16 Flick Södra Höst 2021: Division 16 Pojk Södra (10 år) 2021: Division 16 Pojk Södra Höst 2021: Division 4 Kval Nationell P05) 2021: Division 7 Pojk Södra (15 år) 2021: Division 8 Pojk Halland (14 år) 2021: Division 9 Pojk Grupp B Höst 2021: Division 9 Pojk Grupp D Höst 2021: Division 9 Pojk Mellersta Syd (13-14 år) 2021: Division 9 Pojk Södra (13-14 år) 2021: Träningsmatcher Damer 2021 2021: Träningsmatcher Div. 1 - Div. 3 herrar 2021: Träningsmatcher Elitettan - Div. 1 damer 2021: Träningsmatcher Halland ungdomar Pojkar utan AD 2021: Träningsmatcher Halland ungdomar Pojkar utan AD 2021: Träningsmatcher Halland ungdomar Pojkar utan AD 2021: Utvecklingsserie Dam Södra Halland 2020: Div 3 Sydvästra Götaland, herr 2020 2020: Div. 10 Pojkar (12 år) Södra 2020: Div. 11 Pojkar (12 år) Södra 2020: Div. 12 Pojkar (11 år) Norra Syd 2020: Div. 12 Pojkar (11 år) Södra 2020: Div. 13 Flickor (11 år) Södra 2020: Div. 14 Flickor (10 år) Södra 2020: Div. 14 Pojkar (10 år) Mellersta 2020: Div. 14 Pojkar (10 år) Södra 2020: Div. 15 Flickor (10 år) Södra 2020: Div. 15 Pojkar (10 år) Södra 2020: Div. 2 Pojkar (18 år) 2020: Div. 2 Sydvästra Götaland Damer 2020: Div. 6 Pojkar (15 år) 2020: Div. 7 Södra Pojkar (15 år) 2020: Div. 9 Pojkar (13 år) Halland 2020: Div. 9 Pojkar (13 år) Södra 2020: DM Damer Grupp 6 2020: DM Herrar 1/16-Final 2020: DM Herrar 1/8-Final 2020: DM Herrar Grupp 4 2020: DM Herrar kvartsfinaler 2020: DM P19 2020: Kval till div 2 herrar, omg. 1 2020: Kval till div 2 herrar, omg. 1 2020: Kval till div 2 herrar, omg. 2 2020: Nivå 2 Södra Nord Herrar 2020: Svenska Cupen 2020/21 omg. 1-2 2020: Träningsmatcher Div. 1 - Div. 3 herrar 2020: Träningsmatcher Div. 2 damer 2020: Träningsmatcher Div.1-2 2020: Träningsmatcher Helsingborg damer
22 17:15
fre 22 19:00
fre 22 19:00
fre 23 10:30
lör 23 11:00
lör 23 11:30
lör 23 13:00
lör 23 16:00
lör 23 16:00
lör 24 08:00
sön 24 10:15
sön 24 12:15
sön 24 12:15
sön 24 12:30
sön 24 16:15
sön 24 17:00
sön
29 12:00
fre 29 14:00
fre 29 14:00
fre 31 12:10
sön
01 16:00
mån 02 15:00
tis 03 14:00
ons 05 17:00
fre 06 12:00
lör 06 14:15
lör 07 11:00
sön 07 14:00
sön 07 15:00
sön
12 19:00
fre 13 14:00
lör 13 16:00
lör 14
sön 14
sön 14 12:00
sön 14 14:00
sön 14 14:00
sön
16 18:15
tis 19 18:30
fre 20 07:00
lör 20 09:00
lör 20 10:00
lör 21 13:00
sön 21 14:00
sön 21 16:00
sön
22 18:45
mån 24
ons 25 19:00
tor 25 19:00
tor 27 10:00
lör 27 14:00
lör 27 14:00
lör 27 15:00
lör 28 16:00
sön 28 16:00
sön 28 16:00
sön 28 17:00
sön
01
ons 01 10:00
ons 01 11:00
ons 01 13:00
ons 01 13:15
ons 01 18:30
ons 04 13:00
lör 04 13:00
lör 05
sön 05
sön 05 14:00
sön 05 16:00
sön 05 16:00
sön
06
mån 06 19:15
mån 07 19:15
tis 08
ons 08
ons 08 18:30
ons 08 19:00
ons 09 13:00
tor 10 19:00
fre 11
lör 11 14:00
lör 12 08:00
sön 12 11:00
sön 12 13:00
sön 12 16:00
sön 12 16:00
sön 12 17:00
sön
13
mån 13 19:15
mån 15
ons 15
ons 15 19:15
ons 16 19:00
tor 18 13:00
lör 19
sön 19
sön 19 13:00
sön 19 14:00
sön 19 16:00
sön
20 18:30
mån 21 18:30
tis 22
ons 22
ons 22 19:15
ons 23 19:00
tor 24 18:30
fre 24 18:30
fre 24 19:00
fre 24 19:00
fre 26 11:00
sön 26 13:00
sön 26 16:00
sön 26 16:00
sön 26 17:00
sön
29
ons 29
ons 29
ons 29 19:15
ons 31 19:00
fre 31 19:00
fre
01 13:00
lör 01 15:00
lör 01 16:00
lör 02
sön 02
sön 02 17:00
sön 02 18:00
sön
05
ons 05 19:15
ons 06 13:00
tor 06 14:00
tor 07 18:30
fre 07 18:30
fre 09
sön 09 16:00
sön 09 16:00
sön 09 17:00
sön
10
mån 11 18:30
tis 12
ons 12 19:00
ons 13 19:30
tor 14 19:00
fre 15 14:00
lör 16
sön 16
sön 16 11:00
sön 16 13:00
sön 16 16:00
sön
17
mån 18 19:30
tis 19 19:15
ons 20 19:00
tor 23 13:00
sön 23 14:00
sön 23 16:00
sön 23 17:00
sön
26 19:00
ons 27 19:00
tor 29 14:00
lör 30 13:00
sön
02 12:00
fre 04 13:00
sön 04 15:00
sön
07
ons 10 13:00
lör 11 14:00
sön 11 14:00
sön 11 14:00
sön
14 19:00
ons 14 19:00
ons 17 13:00
lör 17 14:00
lör 18 11:00
sön 18 14:00
sön 18 15:00
sön 18 17:00
sön
21 19:00
ons 21 19:15
ons 22 19:00
tor 23 18:30
fre 24 14:00
lör 25 13:00
sön 25 17:00
sön
28 18:30
ons 30 19:00
fre 31 12:00
lör 31 13:00
lör 31 14:00
lör
02
mån 02
mån 04 19:15
ons 07 11:00
lör 07 13:00
lör 07 16:00
lör 08 15:00
sön 08 17:00
sön
09
mån 11 19:30
ons 14 12:00
lör 14 13:00
lör 15 11:00
sön 15 14:00
sön 15 16:15
sön 15 17:00
sön
16
mån 17 18:30
tis 20 19:00
fre 21 14:00
lör 21 16:00
lör 22
sön 22 13:00
sön
23
mån 25 19:15
ons 28 13:00
lör 28 14:00
lör 29 16:00
sön 29 17:00
sön
03 19:00
tor 05 12:00
lör 05 15:00
lör 06 11:00
sön 06 14:00
sön 06 16:00
sön
12 12:00
lör 13 13:00
sön 13 14:00
sön
19 14:00
lör 19 15:00
lör 20 13:00
sön