Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
BK Astrio
Fotbollsklubben i Söndrum Halmstad

Spelade matcher
NOVEMBER 2019
 
17
16:30
sön
16:30    
U17, Ljusseveka
U17 » 
IFK Värnamo (P16) - BK Astrio (P16)
0  -  3  
17
10:50
sön
10:50    
P-11, Halmstad arena B1
 
P-11 » 
- BK Astrio
  -      
17
08:50
sön
08:50    
P-11, Halmstad arena B1
 
P-11 » 
- BK Astrio
  -      
16
10:30
lör
10:30    
U15, Halmstad arena KG 7
U15 » 
Halmstad BK - BK Astrio
  -      
 
10
09:15
sön
09:15    
P-10, Skedalaheds IP
P-10 » 
Snöstorp Nyhem - BK Astrio Gul och Svart
  -      
09
14:00
lör
14:00    
U17, Kärlekens IP 3
U17 » 
BK Astrio (P16) - IFK Göteborg (P16)
1  -  4  
OKTOBER 2019
 
19
16:00
lör
16:00    
F-06, Halmstad Arena Konstgräs
F-06 » 
BK Astrio - Onsala BK
  -      
19
10:00
lör
10:00    
P-09, ÄFF Cupen Ängelholm
P-09 » 
Höganäs BK 2 - BK Astrio Gul
  -      
19
09:00
lör
09:00    
P-09, ÄFF Cupen, Ängelholm
P-09 » 
Skäldvervikens IF Vit - BK Astrio Svart
  -      
 
13
13:00
sön
13:00    
P-09, Tuvansvallen
P-09 » 
Trönninge IF - BK Astrio Gul
  -      
13
13:00
sön
13:00    
P-09, Tuvansvallen
P-09 » 
Snöstorp/Nyhem - BK Astrio Svart
  -      
13
13:00
sön
13:00    
U17, Skedalaheds IP 3
U17 » 
BK Astrio - Lerkils IF
2  -  4  
08
19:30
tis
19:30    
U21, Lindvallen A
U21 » 
Tofta GOIF - BK Astrio
1  -  6  
 
06
17:00
sön
17:00    
F-08, Halmstad Arena KG6 del 2
 
F-08 » 
BK Astrio - LGM
  -      
06
14:00
sön
14:00    
F-07 , Halmstad Arena plan KG 7 del 1
F-07 » 
BK Astrio - Frillesås
  -      
06
13:00
sön
13:00    
Dam, Påskbergsvallen B
Dam » 
Varbergs BoIS FC - BK Astrio
1  -  7  
06
11:00
sön
11:00    
U15, Åsa C
U15 » 
Åsa IF - BK Astrio
9  -  2  
05
13:00
lör
13:00    
Dam, Halmstad Arena KG6
Dam » 
BK Astrio - Lerkils IF
1  -  2  
05
12:30
lör
12:30    
U15, Skedalaheds IP 3
U15 » 
BK Astrio - Varbergs BoIS FC vit
  -      
05
10:30
lör
10:30    
P-08, Skedalahed
P-08 » 
BK Astrio Svart - Snöstorp Nyhem FF Röd
  -      
05
08:00
lör
08:00    
F-05, Gathenhjelm Cup 2019 Onsala
 
F-05 » 
- Gathenhjelm Cup 2019 Onsala
  -      
03
19:15
tor
19:15    
Damjunior, Hstd Arena, plan 6 konstgräs
 
BK Astrio - Apel 99  -      
03
19:00
tor
19:00    
U21, Skedalaheds IP 3
U21 » 
BK Astrio - IFK Fjärås
9  -  1  
02
19:00
ons
19:00    
U17, Påskbergsvallen konstgräs
U17 » 
Varbergs BoIS FC - BK Astrio
1  -  5  
SEPTEMBER 2019
 
29
15:30
sön
15:30    
P-08, Kärlekens IP 2
P-08 » 
IF Centern Vit - BK Astrio
  -      
29
15:00
sön
15:00    
F-05, Falkenbergs IP
F-05 » 
BK Astrio gul - IF Böljan Falkenberg
5  -  8  
29
14:00
sön
14:00    
Damjunior, A-plan
BK Astrio - IF Böljan  -      
29
14:00
sön
14:00    
U21, Skedalaheds IP 3
U21 » 
BK Astrio - Genevad/Veinge IF
3  -  0  
29
13:00
sön
13:00    
P-10, Söndrums IP
P-10 » 
BK Astrio Gul - Snöstorp och HGH
  -      
29
12:15
sön
12:15    
P-10, A-plan
P-10 » 
BK Astrio - Poolspel
  -      
29
12:15
sön
12:15    
P-10, A-plan
P-10 » 
BK Astrio P2010 Lag Svart - Laholm, SNFF
  -      
29
11:00
sön
11:00    
U15, Kristineslätt IP 2
U15 » 
Falkenbergs FF - BK Astrio
3  -  1  
29
10:45
sön
10:45    
P-10, A-plan
P-10 » 
BK Astrio blå - Leikin, Halmia
  -      
29
09:00
sön
09:00    
P-10, A-plan
P-10 » 
BK Astrio Vit - HGH Blå och Getinge
  -      
29
08:50
sön
08:50    
F-09, Tvååker
 
F-09 » 
Tiffunny cup - BK Astrio
  -      
29
08:00
sön
08:00    
F-08, Tvååkers IP
 
F-08 » 
TIFunny cup - BK Astrio GUL o SVART
  -      
29
08:00
sön
08:00    
F-12, Tvååker
F-12 » 
Diverse - BK Astrio
  -      
28
15:30
lör
15:30    
U15, Halmstad Arena P6
U15 » 
BK Astrio - Laholms FK
3  -  2  
28
14:00
lör
14:00    
F-08, Tvååkers IP
 
F-08 » 
TIFunny cup - BK Astrio GUL o SVART
  -      
28
14:00
lör
14:00    
Herr, Örnvallen konstgräs
Herr » 
Hyltebruks IF - BK Astrio
2  -  2  
28
13:00
lör
13:00    
F-09, Tvååker
 
F-09 » 
Tiffunny cup - Astrio
  -      
28
12:00
lör
12:00    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - Trönninge IF
2  -  1  
28
12:00
lör
12:00    
P-09, Halmstad Arena Plan 18
P-09 » 
BK Astrio Svart - Trönninge BK Svart
  -      
28
12:00
lör
12:00    
P-12, Söndrums IP
 
P-12 » 
BK Astrio - HBK, Leikin
  -      
28
11:00
lör
11:00    
F-10, A-plan
F-10 » 
Avslutning Poolspel - BK Astrio
  -      
28
11:00
lör
11:00    
P-09, Kärlekens IP
P-09 » 
Halmstad BK Svart - BK Astrio Gul
  -      
28
11:00
lör
11:00    
P-09, Kungsbacka sportcenter 10
P-09 » 
Kungsbacka IF Vit - BK Astrio Gul
  -      
28
11:00
lör
11:00    
P-09, Kärlekens IP
P-09 » 
Halmstad BK - BK Astrio Svart
  -      
28
10:30
lör
10:30    
U15, Söndrums IP B
U15 » 
BK Astrio 2 - Hyltebruks IF blå
7  -  1  
28
10:00
lör
10:00    
P-06, Halmstad Arena P6
P-06 » 
BK Astrio 2 - Vinbergs IF
1  -  4  
27
18:30
fre
18:30    
P-06, Skedalaheds IP
P-06 » 
Snöstorp Nyhem FF Grön - BK Astrio
2  -  3  
27
18:00
fre
18:00    
P-07, Sennans IP
P-07 » 
Sennans IF - BK Astrio 2
  -      
26
18:00
tor
18:00    
F-08, Åleds IP
F-08 » 
Sennans IF - BK Astrio
  -      
26
18:00
tor
18:00    
U17, Söndrums IP A
U17 » 
BK Astrio - Halmstads BK
1  -  5  
26
17:45
tor
17:45    
U15, Lomövallen
U15 » 
Lidhults GOIF - BK Astrio
5  -  3  
25
19:00
ons
19:00    
U21, Halmstad Arena P6
U21 » 
IS Halmia Academy - BK Astrio
0  -  3  
24
18:45
tis
18:45    
Damjunior, Tranevall
HGH FC - BK Astrio  -      
 
22
17:00
sön
17:00    
F-08, Alevallen
F-08 » 
BK Astrio - Oskarströms IS
  -      
22
15:00
sön
15:00    
U21, L:a Tjärby IP A
U21 » 
Lilla Tjärby IK - BK Astrio
1  -  2  
22
14:00
sön
14:00    
Herr, Söndrums IP A
Herr » 
BK Astrio - Derome/Åskloster
3  -  1  
22
14:00
sön
14:00    
U15, Påskbergsvallen konstgräs
U15 » 
Varbergs BoIS FC svart - BK Astrio 1
2  -  1  
22
13:00
sön
13:00    
Dam, Röke IP A-plan
Dam » 
Röke IF - BK Astrio
8  -  0  
22
12:00
sön
12:00    
P-09, Halmstad Arena P6
P-09 » 
BK Astrio - Lidhults GOIF
  -      
22
12:00
sön
12:00    
P-09, Halmstad Arena P6
P-09 » 
BK Astrio Svart - Lilla Träslövs FF Blå
  -      
22
11:00
sön
11:00    
P-06, Halmstad Arena P7
P-06 » 
BK Astrio - Onsala BK 1
0  -  4  
22
11:00
sön
11:00    
P-08, Gröningen A
P-08 » 
Hasslöv/Skottorp - BK Astrio Svart
  -      
22
10:00
sön
10:00    
F-09, Wegeli IP 1
F-09 » 
HGH FC - BK Astrio
  -      
22
10:00
sön
10:00    
P-07, Halmstad arena plan 6 del 1
P-07 » 
BK Astrio - Apel99
  -      
21
13:50
lör
13:50    
P-11, Halmstad Arena
 
P-11 » 
- BK Astrio Svart
  -      
21
13:10
lör
13:10    
P-11, Halmstad Arena
 
P-11 » 
- BK Astrio Vit
  -      
21
13:00
lör
13:00    
F-05, Hamravallen D
F-05 » 
Tölö IF - BK Astrio gul
2  -  3  
21
12:30
lör
12:30    
P-07, Halmstad arena plan 6 del 1
P-07 » 
BK Astrio - IS Halmia
  -      
21
12:00
lör
12:00    
F-07 , Halmstad Arena konstgräs plan 6
F-07 » 
BK Astrio - Åsa IF
  -      
21
11:15
lör
11:15    
P-09, Alevallen
P-09 » 
BK Astrio Gul - Falkenbergs FF Gul
  -      
21
11:00
lör
11:00    
Dam, Östervi A
Dam » 
Lilla Träslövs FF - BK Astrio
1  -  1  
21
11:00
lör
11:00    
F-06, Halmstad Arena P7
F-06 » 
BK Astrio gul - Frillesås FF
1  -  8  
21
10:50
lör
10:50    
P-11, Halmstad Arena
 
P-11 » 
- BK Astrio Grön
  -      
21
10:30
lör
10:30    
U15, Veddige IP A
U15 » 
Veddige BK - BK Astrio 2
4  -  0  
21
10:10
lör
10:10    
P-11, Halmstad Arena
 
P-11 » 
- BK Astrio Gul
  -      
21
10:00
lör
10:00    
F-06, Ögärdets IP B
F-06 » 
IFK Fjärås Vit - BK Astrio svart
5  -  5  
19
18:30
tor
18:30    
P-06, Övrevi B
P-06 » 
Tvååker/Galtabäck - BK Astrio 2
4  -  2  
19
18:00
tor
18:00    
U15, Söndrums IP A
U15 » 
BK Astrio - Falkenbergs FF
8  -  2  
18
19:30
ons
19:30    
Herr, Kärlekens IP 3
Herr » 
BK Astrio - Onsala BK
5  -  4  
18
19:00
ons
19:00    
U21, Skedalaheds IP 3
U21 » 
BK Astrio - Vinbergs IF
5  -  1  
18
18:00
ons
18:00    
P-07, Halmstad arena plan 5 del 4
P-07 » 
BK Astrio 2 - Oskarströms IS
  -      
16
19:30
mån
19:30    
U17, Rydets IP Konstgräs
U17 » 
Onsala BK - BK Astrio
1  -  7  
16
18:15
mån
18:15    
P-08, Söndrums IP E
P-08 » 
BK Astrio - Kvibille BK
  -      
 
15
16:00
sön
16:00    
F-07 , Billdalsvallen 1B
F-07 » 
Hovås Billdal IF - BK Astrio
  -      
15
16:00
sön
16:00    
P-09, L:a Tjärby IP A
P-09 » 
VGLT - BK Astrio
  -      
15
15:30
sön
15:30    
F-06, Maleviks IP
F-06 » 
Kullavik IF - BK Astrio gul
2  -  4  
15
12:30
sön
12:30    
P-09, Hamravallen C1
P-09 » 
Tölö IF - BK Astrio Gul
  -      
15
12:30
sön
12:30    
P-10, A-plan
P-10 » 
Halmstad BK - BK Astrio blå
  -      
15
11:00
sön
11:00    
P-09, Kristineslätt IP 4
P-09 » 
Falkenbergs FF - BK Astrio Svart
  -      
15
10:30
sön
10:30    
F-10, Söndrums IP
 
F-10 » 
BK Astrio - Poolspel omg 7 Grupp 1 (2 lag)
  -      
15
10:00
sön
10:00    
F-10, Söndrums IP
F-10 » 
BK Astrio - Poolspel omg 7 Grupp 2 (1 lag)
  -      
15
10:00
sön
10:00    
P-06, Söndrums IP D-plan
P-06 » 
BK Astrio 2 - Falkenbergs FF vit
1  -  1  
15
10:00
sön
10:00    
P-07, Håstens IP B
P-07 » 
Lilla Träslövs FF Vit - BK Astrio
  -      
15
09:45
sön
09:45    
P-11, Esperedsvallen i Oskarström
 
P-11 » 
- BK Astrio Gul
  -      
15
09:30
sön
09:30    
P-10, Vapnö IP
P-10 » 
Vapnö, Snöstorp, Getinge - BK Astrio Gul
  -      
15
09:30
sön
09:30    
Fotbollskolan 2013, Halmstad Arena
 
- BK Astrio  -      
15
09:00
sön
09:00    
P-11, Esperedsvallen i Oskarström
 
P-11 » 
- BK Astrio Vit
  -      
15
08:15
sön
08:15    
P-10, Halmstad Arena, Sannarp
P-10 » 
Poolspel - HBK och Laholm - BK Astrio
  -      
15
08:15
sön
08:15    
P-10, Halmstad Arena, Sannarp
P-10 » 
HBK, Oskarström - BK Astrio lag Svart P2010
  -      
14
13:00
lör
13:00    
Herr, Värö IP A
Herr » 
Väröbacka GIF - BK Astrio
0  -  1  
14
13:00
lör
13:00    
U17, Kärlekens IP 3
U17 » 
BK Astrio - Lerkils IF
7  -  1  
14
11:00
lör
11:00    
F-05, Söndrums IP B
F-05 » 
OBS INSTÄLLD MATCH!!!! - Oskarströms IS
3  -  0  
14
11:00
lör
11:00    
P-07, Glänninge Park
P-07 » 
Laholms FK - BK Astrio
  -      
14
11:00
lör
11:00    
P-07, Kärlekens IP 3
P-07 » 
IF Centern Blå - BK Astrio
  -      
14
10:00
lör
10:00    
P-06, Ögärdets IP B
P-06 » 
IFK Fjärås 1 - BK Astrio
1  -  5  
14
10:00
lör
10:00    
P-11, Kombihalleb
 
P-11 » 
- BK Astrio Svart
  -      
14
09:00
lör
09:00    
P-10, TORUP IP
 
P-10 » 
- BK Astrio VIT
  -      
14
09:00
lör
09:00    
P-11, Stentorpshallen Kärleken
 
P-11 » 
- BK Astrio Grön
  -      
13
18:00
fre
18:00    
F-06, Halmstad Arena P7
F-06 » 
BK Astrio svart - IF Centern
0  -  2  
13
18:00
fre
18:00    
F-08, Kärlekens IP
F-08 » 
IF Centern - BK Astrio
  -      
13
17:45
fre
17:45    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - IF Centern
2  -  2  
13
17:00
fre
17:00    
F-09, Söndrums IP F
F-09 » 
BK Astrio - Vinbergs IF
  -      
12
19:30
tor
19:30    
U15, Halmstad Arena P6
U15 » 
BK Astrio 1 - IF Centern
4  -  2  
12
18:15
tor
18:15    
P-08, Söndrums IP E
P-08 » 
BK Astrio Svart - Simlångsdalens IF
  -      
12
18:00
tor
18:00    
U15, Slöinge IP A
U15 » 
Slöinge GOIF - BK Astrio
3  -  6  
11
19:00
ons
19:00    
Dam, Skedalaheds IP 3
Dam » 
BK Astrio - Hyltebruks IF
6  -  0  
11
19:00
ons
19:00    
F-05, Skedalahed
F-05 » 
BK Astrio - hylte
  -      
11
18:30
ons
18:30    
Damjunior, Halmstad Arena
BK Astrio - Oskarström  -      
11
18:30
ons
18:30    
F-05, Övig plats
F-05 » 
BK Astrio - oskarström
  -      
 
08
18:00
sön
18:00    
P-06, Hamravallen D
P-06 » 
Tölö IF - BK Astrio
2  -  1  
08
17:00
sön
17:00    
U15, Lindälvsplanen
U15 » 
Tölö IF - BK Astrio
2  -  4  
08
16:00
sön
16:00    
F-06, Hamravallen D
F-06 » 
Tölö IF - BK Astrio svart
2  -  10
08
16:00
sön
16:00    
U15, Söndrums IP B
U15 » 
BK Astrio 2 - Frillesås FF
6  -  3  
08
15:00
sön
15:00    
Dam, Exercisfältet A-plan
Dam » 
IK Wormo - BK Astrio
1  -  3  
08
13:00
sön
13:00    
Damjunior, A-plan
BK Astrio - Tofta Goif  -      
08
11:00
sön
11:00    
F-06, Norvalla IP
F-06 » 
Värö U - BK Astrio gul
7  -  1  
08
11:00
sön
11:00    
F-08, Stafsinge IP
F-08 » 
Stafsinge IF - BK Astrio
  -      
08
10:30
sön
10:30    
F-05, Söndrums IP B
F-05 » 
BK Astrio gul - Onsala bk
  -      
08
10:00
sön
10:00    
F-10, Centern
F-10 » 
Poolspel omg 6 (2 lag) - BK Astrio
  -      
08
10:00
sön
10:00    
P-07, Söndrums IP E
P-07 » 
BK Astrio 2 - Knäreds IK
  -      
08
09:15
sön
09:15    
P-10, A-plan
P-10 » 
Ale, Centern, SNFF - BK Astrio P2010 Lag Svart
  -      
08
09:00
sön
09:00    
F-09, Söndrums IP H
F-09 » 
BK Astrio - Träslövsläge IF
  -      
07
14:00
lör
14:00    
Herr, Veinge IP A
Herr » 
Genevad/Veinge IF - BK Astrio
0  -  6  
07
13:00
lör
13:00    
P-09, Söndrums IP E
P-09 » 
BK Astrio Svart - Lilla Träslövs FF vit
  -      
07
11:00
lör
11:00    
F-08, Alevallen
F-08 » 
Alet - BK Astrio
  -      
07
11:00
lör
11:00    
P-08, Kristineslätt IP 3
P-08 » 
Falkenbergs FF vit - BK Astrio
  -      
07
10:00
lör
10:00    
P-07, Söndrums IP E
P-07 » 
BK Astrio - HGH FC Röd
  -      
07
10:00
lör
10:00    
P-10, Gullevi IP, Gullbrandstorp
P-10 » 
Oskarström Röd och Vit - BK Astrio Gul
  -      
07
10:00
lör
10:00    
P-10, A-plan
P-10 » 
Sennan IF - BK Astrio Blå
  -      
07
09:45
lör
09:45    
P-10, Örnvallen, Hyltebruk
P-10 » 
Hyltebruk - BK Astrio
  -      
07
09:15
lör
09:15    
P-10, Gullevi gullbrandstorp
P-10 » 
Poolspel mot centern och HGH - BK Astrio
  -      
06
18:30
fre
18:30    
P-06, Örnvallen B1
P-06 » 
Hyltebruks IF - BK Astrio 2
3  -  2  
06
18:00
fre
18:00    
U21, Alevallen
U21 » 
Alets IK - BK Astrio
1  -  6  
06
18:00
fre
18:00    
P-09, Söndrums IP E
P-09 » 
BK Astrio - Trönninge IF Vit
  -      
06
18:00
fre
18:00    
U17, Hedevi 1
U17 » 
Ullareds IK - BK Astrio
2  -  2  
05
19:30
tor
19:30    
U15, Kärlekens IP 3
U15 » 
BK Astrio - VGLT
8  -  0  
05
18:00
tor
18:00    
P-07, Halmstad Arena P5
P-07 » 
IF Leikin Orange - BK Astrio
  -      
05
17:30
tor
17:30    
F-08, Plan E
F-08 » 
BK Astrio - Halmstads BK
  -      
04
19:00
ons
19:00    
U15, Söndrums IP D
U15 » 
BK Astrio 1 - Tölö IF Grön
1  -  5  
04
18:00
ons
18:00    
U21, Söndrums IP A
U21 » 
BK Astrio - Tofta GOIF
1  -  1  
03
18:15
tis
18:15    
Damjunior, Norvalla IP
IF Norvalla - BK Astrio  -      
03
18:15
tis
18:15    
F-05, A-plan
F-05 » 
Norvalla - BK Astrio
  -      
02
19:30
mån
19:30    
Dam, Falkenbergs IP A
Dam » 
IF Böljan Falkenberg U - BK Astrio
2  -  0  
02
19:00
mån
19:00    
U15, Halmstad Arena P7
U15 » 
BK Astrio - Vinbergs IF
3  -  4  
 
01
17:00
sön
17:00    
F-08, Plan E
 
F-08 » 
BK Astrio - HGH
  -      
01
16:00
sön
16:00    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - BK Höllviken
5  -  0  
01
15:00
sön
15:00    
F-09, Tuvasvallen 7:match
F-09 » 
Trönninge IF - BK Astrio
  -      
01
15:00
sön
15:00    
P-07, Hasslövs IP C
P-07 » 
Hasslöv/Skottorp - BK Astrio 2
  -      
01
14:00
sön
14:00    
F-06, Halmstad Arena P7
F-06 » 
BK Astrio gul - IFK Fjärås Röd
0  -  6  
01
14:00
sön
14:00    
P-07, Tuvasvallen 7:match
P-07 » 
Trönninge IF - BK Astrio
  -      
01
13:30
sön
13:30    
U21, Söndrums IP A
U21 » 
BK Astrio - Ränneslövs GIF
8  -  0  
01
10:00
sön
10:00    
P-08, Söndrums IP E
P-08 » 
BK Astrio - Trönninge BK
  -      
01
09:10
sön
09:10    
P-10, A-plan
P-10 » 
Laholm - BK Astrio
  -      
01
09:00
sön
09:00    
F-06, Glänninge Park B
F-06 » 
Laholms FK - BK Astrio svart
2  -  5  
AUGUSTI 2019
 
31
14:00
lör
14:00    
Herr, Söndrums IP A
Herr » 
BK Astrio - IF Norvalla
3  -  1  
31
14:00
lör
14:00    
P-07, Söndrums IP E
P-07 » 
BK Astrio - Falkenbergs FF gul
  -      
31
14:00
lör
14:00    
U15, Lindvallen A
U15 » 
Tofta GOIF - BK Astrio 2
1  -  7  
31
12:30
lör
12:30    
F-05, Dersbovallen A
F-05 » 
Derome BK - BK Astrio gul
1  -  7  
31
11:30
lör
11:30    
P-09, Söndrums IP E
P-09 » 
BK Astrio Svart - Varbergs BoIS FC svart
  -      
31
11:30
lör
11:30    
Fotbollskolan 2013, Lagavallen, Knäred
 
- BK Astrio  -      
31
11:15
lör
11:15    
P-11, Tuvansvallen i Trönninge
 
P-11 » 
- BK Astrio Svart
  -      
31
11:00
lör
11:00    
F-07 , Söndrums IP E
F-07 » 
BK Astrio - Tölö IF
  -      
31
11:00
lör
11:00    
P-06, Söndrums IP D
P-06 » 
BK Astrio - IF Centern
2  -  2  
31
10:30
lör
10:30    
F-10, Alet
F-10 » 
Poolspel omg 6 (1 lag) - BK Astrio
  -      
31
10:00
lör
10:00    
F-08, Plan G
F-08 » 
BK Astrio - Snöstorp Nyhem FF
  -      
31
10:00
lör
10:00    
P-08, Söndrums IP E
P-08 » 
BK Astrio Svart - Varbergs BoIS FC Grön
  -      
31
09:45
lör
09:45    
P-11, Tranevallen Harplinge
 
P-11 » 
- BK Astrio Gul
  -      
31
09:00
lör
09:00    
P-11, Tuvansvallen i Trönninge
 
P-11 » 
- BK Astrio Grön
  -      
31
09:00
lör
09:00    
P-11, Tranevallen Harplinge
 
P-11 » 
- BK Astrio Vit
  -      
30
19:30
fre
19:30    
Damjunior, Falkenbergs IP
IF Böljan - BK Astrio  -      
30
18:00
fre
18:00    
P-09, Söndrums IP E
P-09 » 
BK Astrio Gul - IF Leikin Svart
  -      
30
17:30
fre
17:30    
P-06, Söndrums IP D
P-06 » 
BK Astrio 2 - Skrea IF gul
5  -  2  
29
18:30
tor
18:30    
P-09, Gröningen A
P-09 » 
Hasslöv/Skottorp - BK Astrio
  -      
28
18:30
ons
18:30    
U17, Kärlekens IP
U17 » 
IF Centern U - BK Astrio
7  -  1  
28
18:15
ons
18:15    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - IF Centern
3  -  3  
26
19:30
mån
19:30    
U21, Ögärdets IP B
U21 » 
IFK Fjärås - BK Astrio
1  -  3  
26
18:30
mån
18:30    
U15, Halmstad Arena P5
U15 » 
Halmstads BK - BK Astrio
6  -  2  
 
25
18:00
sön
18:00    
P-07, Håstens IP A
P-07 » 
Trönninge BK - BK Astrio
  -      
25
17:00
sön
17:00    
F-06, Rydets IP B
F-06 » 
Onsala BK blå - BK Astrio gul
3  -  5  
25
16:45
sön
16:45    
P-09, Ängås IP B
P-09 » 
Lerkils IF Blå - BK Astrio Gul
  -      
25
16:00
sön
16:00    
U15, Söndrums IP B
U15 » 
BK Astrio 2 - Onsala BK svart
1  -  8  
25
15:00
sön
15:00    
Dam, Höganäs Sportcenter A-plan
Dam » 
Kullabygdens DFF - BK Astrio
0  -  10
25
15:00
sön
15:00    
U21, Kornhults IP A
U21 » 
Kornhult/Hishult FF - BK Astrio
4  -  3  
25
14:00
sön
14:00    
Herr, Östervi A
Herr » 
Lilla Träslövs FF - BK Astrio
1  -  3  
25
14:00
sön
14:00    
P-06, Söndrums IP D
P-06 » 
BK Astrio - Snöstorp Nyhem FF Grön
3  -  3  
25
11:00
sön
11:00    
F-06, Söndrums IP D
F-06 » 
BK Astrio svart - SRG Himledalen
10  -  0  
25
10:00
sön
10:00    
Damjunior, Tuvasvallen A
HGH FC - BK Astrio5  -  2  
25
09:00
sön
09:00    
F-10, Kvibille
F-10 » 
Poolspel om 5 (1 lag) - BK Astrio
  -      
24
14:00
lör
14:00    
P-09, Falkenbergs IP E
P-09 » 
IF Böljan Falkenberg Blå - BK Astrio Svart
  -      
24
13:00
lör
13:00    
P-06, Halmstad Arena P9
P-06 » 
Halmstads BK 2 - BK Astrio 2
2  -  1  
24
11:45
lör
11:45    
F-07 , Kullavik IP
F-07 » 
Kullavik IF 2 - BK Astrio
  -      
24
11:45
lör
11:45    
P-10, Sannarp
P-10 » 
HGH och HBK - BK Astrio
  -      
24
11:00
lör
11:00    
U15, Söndrums IP A
U15 » 
BK Astrio - Falkenbergs FF
8  -  3  
24
10:30
lör
10:30    
P-08, Löftavallen
P-08 » 
Löftadalens IF - BK Astrio
  -      
24
10:30
lör
10:30    
U15, Söndrums IP B
U15 » 
BK Astrio 1 - Laholms FK
4  -  7  
24
10:00
lör
10:00    
F-08, Plan F
F-08 » 
BK Astrio - Sennans IF
  -      
24
10:00
lör
10:00    
F-10, Getinge
F-10 » 
Poolspel omg 5 (2 lag) - BK Astrio
  -      
24
10:00
lör
10:00    
F-11, Falkenbergs IP
 
F-11 » 
- BK Astrio
  -      
24
10:00
lör
10:00    
P-07, Påskbergsvallen C
P-07 » 
Varbergs BoIS FC Grön - BK Astrio
  -      
24
10:00
lör
10:00    
P-07, Söndrums IP E
P-07 » 
BK Astrio 2 - IF Centern Vit
  -      
24
09:45
lör
09:45    
P-10, Simlångsdalen IP
P-10 » 
Simlångsdalen, OIS, Leikin - BK Astrio Gul
  -      
24
09:15
lör
09:15    
P-10, Övig plats
P-10 » 
Poolspel Sannarps IP - BK Astrio
  -      
24
09:15
lör
09:15    
P-10, Vapnö IP
P-10 » 
Vapnö, OIS och Leikin - BK Astrio Vit
  -      
23
18:00
fre
18:00    
U17, Söndrums IP B
U17 » 
BK Astrio - Lilla Träslövs FF
5  -  3  
23
17:30
fre
17:30    
F-09, Söndrums IP F
F-09 » 
BK Astrio - Laholms FK
  -      
22
18:00
tor
18:00    
Herr, Söndrums IP A
Herr » 
BK Astrio - IFK Göteborg
0  -  4  
21
18:30
ons
18:30    
P-09, Hishults IP A
P-09 » 
Kornhult/Hishult FF - BK Astrio
  -      
21
18:00
ons
18:00    
U21, Halmstad Arena P2
U21 » 
BK Astrio - IS Halmia Academy
1  -  1  
20
18:30
tis
18:30    
F-08, Vinåvallen
F-08 » 
Vinbergs IF - BK Astrio
  -      
20
18:00
tis
18:00    
P-08, Glommens IP 1
P-08 » 
LGM - BK Astrio Svart
  -      
 
18
17:00
sön
17:00    
U15, Kärlekens IP 3
U15 » 
BK Astrio - Kungsbacka IF
5  -  0  
18
16:00
sön
16:00    
F-06, Skrea IP 1
F-06 » 
Skrea IF - BK Astrio svart
2  -  2  
18
16:00
sön
16:00    
F-08, Glommens IP
 
F-08 » 
LGM - BK Astrio
  -      
18
16:00
sön
16:00    
P-09, Söndrums IP E
P-09 » 
BK Astrio - IF Leikin Orange
  -      
18
15:00
sön
15:00    
P-09, Söndrums IP H
P-09 » 
BK Astrio Svart - IS Halmia
  -      
18
14:00
sön
14:00    
U21, Söndrums IP A
U21 » 
BK Astrio - IF Centern
5  -  1  
18
14:00
sön
14:00    
P-07, Söndrums IP E
P-07 » 
BK Astrio - Trönninge IF
  -      
18
14:00
sön
14:00    
U15, Vinåvallen C
U15 » 
Vinbergs IF - BK Astrio 2
2  -  5  
18
13:00
sön
13:00    
P-09, Söndrums IP H
P-09 » 
BK Astrio Gul - IF Böljan Falkenberg Vit
  -      
18
13:00
sön
13:00    
P-10, Skedala IP
P-10 » 
IF Centern / IS Halmia - BK Astrio Vit
  -      
18
13:00
sön
13:00    
P-10, Skedalaheds IP
P-10 » 
Hyltebruk och Centern - BK Astrio Gul
  -      
18
12:15
sön
12:15    
P-10, Skedalahed
P-10 » 
Poolspel - BK Astrio
  -      
18
11:00
sön
11:00    
P-06, Söndrums IP D
P-06 » 
BK Astrio 2 - VGLT
1  -  0  
18
10:00
sön
10:00    
P-08, Söndrums IP E
P-08 » 
BK Astrio Svart - Vinbergs IF
  -      
18
09:00
sön
09:00    
F-09, Söndrums IP F
F-09 » 
BK Astrio - HGH FC 2
  -      
18
sön
00:00    
U15, Söndrums IP A
U15 » 
BK Astrio 1 - Tölö IF Grön
  -      
17
14:00
lör
14:00    
Herr, Söndrums IP A
Herr » 
BK Astrio - IF Leikin
3  -  0  
17
14:00
lör
14:00    
P-06, Rydets IP B
P-06 » 
Onsala BK 1 - BK Astrio
5  -  4  
17
11:30
lör
11:30    
P-11, Skedalahed
 
P-11 » 
- BK Astrio Svart
  -      
17
11:00
lör
11:00    
F-07 , Söndrums IP E
F-07 » 
BK Astrio - Lilla Träslövs FF Vit
  -      
17
10:00
lör
10:00    
P-07, Halmstad Arena P5
P-07 » 
Halmstads BK 2 - BK Astrio 2
  -      
17
10:00
lör
10:00    
P-08, Söndrums IP E
P-08 » 
BK Astrio - IFK Fjärås
  -      
17
10:00
lör
10:00    
P-11, Kvibille, Björkevi IP
 
P-11 » 
- BK Astrio Gul
  -      
17
09:40
lör
09:40    
P-11, Hyltebruk, Örnavallen
 
P-11 » 
- BK Astrio Grön
  -      
17
09:00
lör
09:00    
P-11, HyltebrukÖrnavallen
 
P-11 » 
- BK Astrio Vit
  -      
16
19:00
fre
19:00    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - Halmstads BK
2  -  6  
16
18:30
fre
18:30    
F-05, Falkenbergs IP C
F-05 » 
IF Böljan Falkenberg - BK Astrio gul
4  -  5  
16
18:30
fre
18:30    
F-06, Frillesås IP B
F-06 » 
Frillesås FF - BK Astrio gul
2  -  6  
15
19:00
tor
19:00    
U17, Esperedsvallen
U17 » 
Oskarströms IS - BK Astrio
2  -  2  
15
18:30
tor
18:30    
Dam, Tuvasvallen A
Dam » 
Trönninge IF - BK Astrio
3  -  5  
15
18:00
tor
18:00    
U15, Vapnö IP 1
U15 » 
BK Astrio - Vapnö IF
12  -  1  
14
19:00
ons
19:00    
U15, Kärlekens IP 3
U15 » 
IF Centern - BK Astrio
1  -  8  
14
19:00
ons
19:00    
U17, Kärlekens IP 3
U17 » 
IF Centern - BK Astrio
1  -  8  
14
18:30
ons
18:30    
U21, Vinåvallen A
U21 » 
Vinbergs IF - BK Astrio
7  -  3  
14
18:15
ons
18:15    
P-06, Tuvasvallen A1
P-06 » 
Trönninge IF - BK Astrio 2
3  -  9  
14
18:00
ons
18:00    
F-08, Esperedsvallen
F-08 » 
Oskarströms IS - BK Astrio
  -      
14
18:00
ons
18:00    
P-07, Söndrums IP E
P-07 » 
BK Astrio - Alets IK
  -      
12
19:00
mån
19:00    
U21, Halmstad Arena P5
U21 » 
IF Leikin - BK Astrio
3  -  5  
 
11
17:00
sön
17:00    
F-08, Plan E
F-08 » 
BK Astrio - IF Centern
  -      
11
16:00
sön
16:00    
P-08, Håstens IP B
P-08 » 
Varbergs GIF FK röd - BK Astrio
  -      
11
15:00
sön
15:00    
F-07 , Vinåvallen E
F-07 » 
Vinbergs IF - BK Astrio
  -      
11
14:00
sön
14:00    
Herr, Björkevi IP
Herr » 
Kvibille BK - BK Astrio
0  -  4  
11
14:00
sön
14:00    
P-09, Rydets IP Konstgräs
P-09 » 
Onsala BK blå - BK Astrio Gul
  -      
11
13:30
sön
13:30    
P-09, Håstens IP A
P-09 » 
Trönninge BK Svart - BK Astrio Svart
  -      
11
13:00
sön
13:00    
F-06, Söndrums IP D
F-06 » 
BK Astrio svart - Onsala BK vit
1  -  5  
11
11:00
sön
11:00    
F-06, Söndrums IP D
F-06 » 
BK Astrio gul - Kullavik IF
1  -  4  
11
11:00
sön
11:00    
U15, Påskbergsvallen B
U15 » 
Varbergs BoIS FC - BK Astrio
2  -  5  
11
10:30
sön
10:30    
U15, Söndrums IP B
U15 » 
BK Astrio 2 - IF Böljan Falkenberg
3  -  5  
11
10:00
sön
10:00    
P-09, Åleds IP
P-09 » 
Sennans IF - BK Astrio
  -      
10
12:00
lör
12:00    
Dam, Västergårds IP 5
Dam » 
Eskilsminne DFF - BK Astrio
3  -  3  
10
11:00
lör
11:00    
P-06, Söndrums IP B
P-06 » 
BK Astrio - IFK Fjärås 1
1  -  4  
10
11:00
lör
11:00    
P-07, Getinge IP 1
P-07 » 
Getinge IF - BK Astrio
  -      
10
11:00
lör
11:00    
P-07, Stafsinge IP 4
P-07 » 
Stafsinge IF - BK Astrio
  -      
09
18:00
fre
18:00    
U15, Örnvallen A
U15 » 
Hyltebruks IF - BK Astrio
1  -  1  
09
18:00
fre
18:00    
U15, Skedalaheds IP 5
U15 » 
Snöstorp Nyhem FF Röd - BK Astrio 1
1  -  1  
08
18:00
tor
18:00    
U17, Halmstad Arena P2
U17 » 
Halmstads BK - BK Astrio
5  -  3  
08
17:50
tor
17:50    
F-09, Skedalaheds IP 2
F-09 » 
Snöstorp Nyhem FF - BK Astrio
  -      
07
19:00
ons
19:00    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - Ullareds IK
4  -  1  
07
17:30
ons
17:30    
P-08, Slöinge IP B
P-08 » 
Slöinge GOIF vit - BK Astrio Svart
  -      
06
18:30
tis
18:30    
Herr, Söndrums IP A
Herr » 
BK Astrio - IS Halmia
1  -  0  
 
04
16:00
sön
16:00    
Damjunior, Halmstad Arena P4
BK Astrio - Vinbergs IF8  -  0  
04
14:00
sön
14:00    
U21, Söndrums IP A
U21 » 
BK Astrio - Simlångsdalens IF
2  -  0  
04
11:00
sön
11:00    
U15, Glänninge Park A
U15 » 
Laholms FK - BK Astrio
1  -  8  
03
14:00
lör
14:00    
Herr, Söndrums IP A
Herr » 
BK Astrio - Bua IF
10  -  0  
03
08:00
lör
08:00    
F-09, Helsingborg
F-09 » 
Eskilscupen - BK Astrio
  -      
01
18:45
tor
18:45    
Damjunior, Vinåvallen
Vinberg IF - BK Astrio0  -  9  
JULI 2019
 
29
18:30
mån
18:30    
U21, Kristineslätt IP 1
U21 » 
Falkenbergs FF - BK Astrio
3  -  1  
 
27
14:00
lör
14:00    
Herr, Västkustvallen
Herr » 
Bua IF - BK Astrio
0  -  7  
 
17
10:00
ons
10:00    
U15, Kviberg 25
 
U15 » 
BK Astrio 2 - TSV Uesen (TYS)
5  -  4  
17
09:00
ons
09:00    
U15, Kortedalavallen
 
U15 » 
BK Astrio 1 - Hong Kong FC (HKG)
2  -  0  
16
14:40
tis
14:40    
U15, Kviberg 25
U15 » 
BK Astrio 1 - Ale United (SVE)
5  -  0  
16
13:30
tis
13:30    
U15, Kviberg 16
U15 » 
BK Häcken (SVE) - BK Astrio 2
1  -  3  
15
13:00
mån
13:00    
U15, Lemmingvallen 2
 
U15 » 
Elite Fotball FC (ENG) - BK Astrio 1
0  -  7  
15
11:00
mån
11:00    
U15, Kviberg 21
 
U15 » 
Euro Soccer Academy (SING) - BK Astrio 2
3  -  0  
 
09
19:30
tis
19:30    
U15, Söndrums IP B-plan
U15 » 
BK Astrio - Onsala BK
2  -  4  
 
07
10:30
sön
10:30    
U15, Söndrums IP A-plan
U15 » 
BK Astrio - Näsets SK
6  -  0  
04
19:30
tor
19:30    
U17, Ängås IP D
U17 » 
Lerkils IF - BK Astrio
6  -  0  
04
18:30
tor
18:30    
U21, Söndrums IP A
U21 » 
BK Astrio - Laholms FK
0  -  6  
03
19:00
ons
19:00    
Herr, Tingbergsvallen A
Herr » 
Kungsbacka IF - BK Astrio
2  -  2  
02
19:30
tis
19:30    
U21, Lindvallen A
U21 » 
Tofta GOIF - BK Astrio
2  -  3  
JUNI 2019
 
30
18:00
sön
18:00    
Damjunior, Söndrums IP A
BK Astrio - Åsa IF3  -  0  
30
14:00
sön
14:00    
U21, Strandvallen A
U21 » 
Unnaryds GOIF - BK Astrio
1  -  8  
30
11:30
sön
11:30    
P-07, Söndrums IP F
P-07 » 
BK Astrio Svart - Slöinge GOIF
  -      
30
sön
00:00    
F-05, Söndrums IP A
F-05 » 
BK Astrio gul - SRG Himledalen
  -      
29
14:00
lör
14:00    
Herr, Söndrums IP A
Herr » 
BK Astrio - Tölö IF
2  -  0  
29
10:00
lör
10:00    
P-07, Påskbergsvallen C
P-07 » 
Varbergs BoIS FC Grön - BK Astrio
  -      
27
19:00
tor
19:00    
Dam, A-plan, DM Semifinal
Dam » 
BK Astrio - IF Centern
  -      
26
19:00
ons
19:00    
F-05, Alevallen
F-05 » 
Alets IK - BK Astrio svart
1  -  9  
26
19:00
ons
19:00    
F-05, Alevallen
F-05 » 
Alets IK - BK Astrio svart
1  -  9  
25
19:00
tis
19:00    
Dam, Västra Karups IP A-plan
Dam » 
Västra Karups IF - BK Astrio
2  -  3  
25
18:15
tis
18:15    
P-06, Halmstad Arena P8
P-06 » 
IF Leikin - BK Astrio
3  -  1  
24
18:30
mån
18:30    
P-06, Gullevi IP
P-06 » 
HGH FC - BK Astrio 2
3  -  5  
24
18:00
mån
18:00    
Damjunior, A-plan
BK Astrio - HGH FC4  -  5  
 
23
18:00
sön
18:00    
F-08, Plan E
F-08 » 
BK Astrio - SRG Himledalen
  -      
23
14:00
sön
14:00    
P-08, Gullevi IP
P-08 » 
HGH FC - BK Astrio Svart
  -      
23
14:00
sön
14:00    
U15, Söndrums IP A
U15 » 
BK Astrio - Tölö IF
9  -  1  
23
12:00
sön
12:00    
F-06, Söndrums IP D
F-06 » 
BK Astrio gul - Värö U
1  -  1  
23
11:00
sön
11:00    
F-05, Hamravallen D
F-05 » 
Tölö IF - BK Astrio gul
5  -  1  
23
11:00
sön
11:00    
F-05, Hamravallen D
F-05 » 
Tölö IF - BK Astrio gul
5  -  1  
23
10:00
sön
10:00    
F-06, Söndrums IP D
F-06 » 
BK Astrio svart - IF Centern
1  -  2  
23
10:00
sön
10:00    
P-08, Söndrums IP E
P-08 » 
BK Astrio Svart - IF Centern Vit
  -      
19
19:15
ons
19:15    
U15, Ängås IP D
U15 » 
Lerkils IF - BK Astrio
1  -  3  
19
19:15
ons
19:15    
U17, Ängås IP D
U17 » 
Lerkils IF - BK Astrio
1  -  3  
19
19:00
ons
19:00    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - Laholms FK
2  -  4  
19
18:30
ons
18:30    
F-05, Söndrums IP A
F-05 » 
BK Astrio svart - Halmstads BK
  -      
18
19:00
tis
19:00    
U21, Veinge IP A
U21 » 
Genevad/Veinge IF - BK Astrio
0  -  4  
18
18:30
tis
18:30    
F-06, Söndrums IP, plan D
F-06 » 
BK Astrio - Laholms FK
  -      
18
18:30
tis
18:30    
F-08, Långås IP plan B
F-08 » 
LGM - BK Astrio
  -      
18
18:30
tis
18:30    
U15, Halmstad Arena P7
U15 » 
BK Astrio - Laholms FK
0  -  4  
17
19:00
mån
19:00    
Herr, Söndrums IP A
Herr » 
BK Astrio - Hyltebruks IF
5  -  0  
 
16
17:30
sön
17:30    
Dam, Ledets IP
Dam » 
Lerkils IF - BK Astrio
1  -  7  
16
17:00
sön
17:00    
F-05, Vallen A
F-05 » 
Torup/Rydö FF - BK Astrio gul
0  -  12
16
17:00
sön
17:00    
F-05, Vallen A
F-05 » 
Torup/Rydö FF - BK Astrio gul
0  -  12
16
16:00
sön
16:00    
P-06, Våxtorps IP A
P-06 » 
Våxtorps BOIS - BK Astrio 2
0  -  9  
16
14:30
sön
14:30    
P-09, Östervi C
P-09 » 
Lilla Träslövs FF Blå - BK Astrio Gul
  -      
16
14:30
sön
14:30    
P-09, Söndrums IP E
P-09 » 
BK Astrio Svart - Hyltebruks IF
  -      
16
14:00
sön
14:00    
U15, Söndrums IP A
U15 » 
BK Astrio - Svedala IF
2  -  1  
16
11:00
sön
11:00    
F-06, Ögärdets IP B
F-06 » 
IFK Fjärås Röd - BK Astrio gul
5  -  5  
16
11:00
sön
11:00    
P-11, Söndrums IP
 
P-11 » 
BK Astrio Vit -
  -      
16
10:30
sön
10:30    
F-08, Alevallen plan 3
F-08 » 
Alets IK - BK Astrio
  -      
16
10:20
sön
10:20    
P-11, Söndrums IP
 
P-11 » 
BK Astrio Svart -
  -      
16
10:00
sön
10:00    
P-08, Söndrums IP E
P-08 » 
BK Astrio Svart - Falkenbergs FF vit
  -      
16
10:00
sön
10:00    
P-08, Söndrums IP F
P-08 » 
BK Astrio Svart - Kvibille BK
  -      
16
09:00
sön
09:00    
P-11, Söndrums IP
 
P-11 » 
BK Astrio Grön -
  -      
16
09:00
sön
09:00    
P-11, Söndrums IP
 
P-11 » 
BK Astrio Gul -
  -      
15
11:00
lör
11:00    
F-05, Söndrums IP B
F-05 » 
BK Astrio svart - Laholms FK
4  -  0  
15
11:00
lör
11:00    
F-05, Söndrums IP B
F-05 » 
BK Astrio svart - Laholms FK
4  -  0  
15
10:45
lör
10:45    
F-11, Haverdal
 
F-11 » 
- BK Astrio
  -      
15
10:00
lör
10:00    
F-10, Söndrums IP
 
F-10 » 
BK Astrio - Poolspel omg 4 Grupp 1 (2 lag)
  -      
15
10:00
lör
10:00    
F-10, Söndrums IP
 
F-10 » 
BK Astrio - Poolspel omg 4 Grupp 2 (1 lag)
  -      
15
10:00
lör
10:00    
P-06, Söndrums IP A
P-06 » 
BK Astrio - Snöstorp Nyhem FF Grön
4  -  1  
15
10:00
lör
10:00    
P-09, Åleds IP
P-09 » 
Sennans IF - BK Astrio
  -      
15
09:15
lör
09:15    
P-10, A-plan
P-10 » 
Sennan, OIS, Laholm - BK Astrio
  -      
15
09:15
lör
09:15    
P-10, A-plan
P-10 » 
Kvibille BK - BK Astrio blå
  -      
12
19:00
ons
19:00    
Herr, Dersbovallen A
Herr » 
Derome/Åskloster - BK Astrio
0  -  0  
12
18:30
ons
18:30    
U21, Söndrums IP A
U21 » 
BK Astrio - Vinbergs IF
6  -  1  
12
18:30
ons
18:30    
P-09, Söndrums IP
P-09 » 
BK Astrio - IS Halmia
  -      
11
18:30
tis
18:30    
U21, Söndrums IP A
U21 » 
BK Astrio - Lilla Tjärby IK
4  -  4  
11
18:30
tis
18:30    
P-07, Söndrums IP E
P-07 » 
BK Astrio - Trönninge IF
  -      
11
18:30
tis
18:30    
P-07, Söndrums IP G
P-07 » 
BK Astrio Svart - Halmstads BK
  -      
11
18:30
tis
18:30    
P-07, Söndrums IP F
P-07 » 
BK Astrio - Lilla Träslövs FF Blå
  -      
10
19:00
mån
19:00    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - Lilla Träslövs FF
3  -  4  
10
18:30
mån
18:30    
U17, Östervi A
U17 » 
Lilla Träslövs FF - BK Astrio
1  -  4  
10
18:00
mån
18:00    
F-07 , Söndrums IP, pal F, omkl. 3 & 4
F-07 » 
BK Astrio 2 - IF Böljan
  -      
10
18:00
mån
18:00    
F-07 , Söndrums IP E
F-07 » 
BK Astrio 2 - IF Böljan
  -      
 
09
17:30
sön
17:30    
F-06, Söndrums IP
F-06 » 
BK Astrio - Halmstads Bollklubb
  -      
09
15:00
sön
15:00    
P-08, Glänninge Park B
P-08 » 
Laholms FK - BK Astrio Svart
  -      
09
14:30
sön
14:30    
P-09, Söndrums IP E
P-09 » 
BK Astrio - Snöstorp Nyhem FF Grön
  -      
09
14:30
sön
14:30    
P-09, Söndrums IP E
P-09 » 
BK Astrio Gul - Falkenbergs FF Gul
  -      
09
14:00
sön
14:00    
F-05, Brovallen
F-05 » 
Getinge IF - BK Astrio svart
4  -  6  
09
14:00
sön
14:00    
F-05, Brovallen
F-05 » 
Getinge IF - BK Astrio svart
4  -  6  
09
12:30
sön
12:30    
F-07 , Falkenbergs IP F
F-07 » 
IF Böljan - BK Astrio 2
  -      
09
12:30
sön
12:30    
F-07 , Falkenbergs IP F
F-07 » 
IF Böljan - BK Astrio 2
  -      
09
10:00
sön
10:00    
F-09, Söndrums IP E
F-09 » 
BK Astrio - HGH FC
  -      
09
10:00
sön
10:00    
F-12, Hallägraplanen
F-12 » 
BK Astrio - BK Astrio
  -      
09
10:00
sön
10:00    
P-10, Kärlekens IP
P-10 » 
Laholm, HBK, Centern - BK Astrio Röd
  -      
09
10:00
sön
10:00    
P-10, Kärlekens IP konstgräsplanen
P-10 » 
Laholm, Centern och HBK - BK Astrio Gul
  -      
09
10:00
sön
10:00    
P-10, A-plan
P-10 » 
Hyltebruk - BK Astrio Blå
  -      
09
09:15
sön
09:15    
P-10, Örnavallen Hyltebruk
P-10 » 
Hyltebruk, SNFF, Kvibille - BK Astrio
  -      
09
08:30
sön
08:30    
P-10, Kärlekens IP
 
P-10 » 
- BK Astrio Vit
  -      
08
12:00
lör
12:00    
Herr, Söndrums IP A
Herr » 
BK Astrio - Höganäs BK
2  -  0  
08
11:00
lör
11:00    
P-07, Kristineslätt IP 6
P-07 » 
Falkenbergs FF gul - BK Astrio Svart
  -      
08
10:30
lör
10:30    
U17, Söndrums IP B
U17 » 
BK Astrio - IF Centern U
2  -  6  
08
10:00
lör
10:00    
F-06, Tranevall
F-06 » 
HGH FC - BK Astrio svart
1  -  2  
08
10:00
lör
10:00    
F-11, Åled
 
F-11 » 
- BK Astrio
  -      
08
10:00
lör
10:00    
P-06, Halmstad Arena P9
P-06 » 
Halmstads BK - BK Astrio
4  -  0  
08
10:00
lör
10:00    
P-06, Söndrums IP D
P-06 » 
BK Astrio 2 - Hasslöv/Skottorp
8  -  0  
08
10:00
lör
10:00    
P-07, Kärlekens IP 3
P-07 » 
IF Centern Vit - BK Astrio
  -      
08
09:00
lör
09:00    
F-10, Oskarström
F-10 » 
Poolspel omg 3 (2 lag) Grupp 2 - BK Astrio
  -      
08
08:00
lör
08:00    
F-10, Oskarström
F-10 » 
Poolspel omg 3 (1 lag) Grupp 1 - BK Astrio
  -      
07
18:30
fre
18:30    
F-06, Söndrums IP D
F-06 » 
BK Astrio gul - Onsala BK blå
2  -  4  
06
18:00
tor
18:00    
Damjunior, A-plan
BK Astrio - IF Norvalla11  -  3  
06
18:00
tor
18:00    
P-08, Wegeli IP 1
P-08 » 
HGH FC - BK Astrio Svart
  -      
06
11:30
tor
11:30    
P-06, Sannarp
P-06 » 
Halmstad BK - BK Astrio
  -      
06
11:00
tor
11:00    
F-05, Söndrums IP A
F-05 » 
BK Astrio gul - IF Böljan Falkenberg
7  -  4  
06
11:00
tor
11:00    
F-05, Söndrums IP A
F-05 » 
BK Astrio gul - IF Böljan Falkenberg
7  -  4  
06
11:00
tor
11:00    
F-07 , Vinåvallen D
F-07 » 
Vinbergs IF - BK Astrio 2
  -      
06
11:00
tor
11:00    
F-07 , Vinåvallen D
F-07 » 
Vinbergs IF - BK Astrio 2
  -      
06
11:00
tor
11:00    
U15, Söndrums IP D
U15 » 
BK Astrio - Lidhults GOIF
7  -  3  
06
10:20
tor
10:20    
F-09, Falkenbergs IP
F-09 » 
IF Böljan Falkenberg Vit - BK Astrio
  -      
05
19:00
ons
19:00    
Dam, Tuvasvallen A
Dam » 
Trönninge IF - BK Astrio
1  -  4  
05
18:30
ons
18:30    
F-07 , Söndrums IP E
F-07 » 
BK Astrio 2 - Lilla Träslövs FF Vit
  -      
05
18:30
ons
18:30    
F-07 , Söndrums IP, plan F, omkl. 1 & 2
F-07 » 
BK Astrio 2 - Lilla Träslövs FF Vit
  -      
05
18:30
ons
18:30    
P-08, Söndrums IP E
P-08 » 
BK Astrio Svart - Falkenbergs FF vit
  -      
05
18:00
ons
18:00    
P-09, Halmstad Arena P5
P-09 » 
IF Leikin Svart - BK Astrio Svart
  -      
04
19:00
tis
19:00    
Herr, Söndrums IP A
Herr » 
BK Astrio - Väröbacka GIF
0  -  0  
04
18:30
tis
18:30    
U15, Söndrums IP A
U15 » 
BK Astrio - Varbergs BoIS FC
7  -  0  
04
18:30
tis
18:30    
U17, Söndrums IP A
U17 » 
BK Astrio - Varbergs BoIS FC
7  -  0  
03
18:30
mån
18:30    
F-08, Plan E
F-08 » 
BK Astrio - Oskarströms IS
  -      
03
18:30
mån
18:30    
P-07, Alevallen
P-07 » 
Alets IK - BK Astrio
  -      
03
18:30
mån
18:30    
P-07, Ätrans IP A
P-07 » 
Apel99 - BK Astrio
  -      
03
18:00
mån
18:00    
F-07 , Söndrums IP E
F-07 » 
BK Astrio 2 - DFK Hasko
  -      
03
18:00
mån
18:00    
F-07 , Söndrums IP, plan G, omkl 7 & 8 Hallägra
F-07 » 
BK Astrio 2 - DFK Hasko
  -      
 
02
17:30
sön
17:30    
U15, Linero IP A-plan
U15 » 
Linero IF röd - BK Astrio
2  -  0  
02
16:00
sön
16:00    
F-11, Halmstad Cupen Skedalahed
 
F-11 » 
- BK Astrio
  -      
02
15:00
sön
15:00    
P-09, Ängås IP B
P-09 » 
Lerkils IF Röd - BK Astrio Gul
  -      
02
12:00
sön
12:00    
Fotbollskolan 2013, Skedalaheds Idrottspark
 
- BK Astrio  -      
02
11:30
sön
11:30    
P-07, Söndrums IP F
P-07 » 
BK Astrio - Tofta GOIF
  -      
02
11:30
sön
11:30    
P-07, Söndrums IP E
P-07 » 
BK Astrio Svart - Getinge IF
  -      
02
11:00
sön
11:00    
F-08, Stafsinge IP plan 1
F-08 » 
Stafsinge IF - BK Astrio
  -      
01
14:15
lör
14:15    
P-10, Skedalahed
P-10 » 
Ljungby - BK Astrio blå
  -      
01
13:45
lör
13:45    
P-10, Skedalahed IP
 
P-10 » 
HGH,Teckomatorp, Ljungby - BK Astrio
  -      
01
13:00
lör
13:00    
F-06, Söndrums IP D
F-06 » 
BK Astrio svart - Snöstorp Nyhem FF
8  -  0  
01
11:30
lör
11:30    
U15, Möllevallen, Skanör, A-plan
U15 » 
IFK Haninge - BK Astrio
0  -  0  
01
11:00
lör
11:00    
F-05, Söndrums IP A
F-05 » 
BK Astrio gul - Apel 99
15  -  0  
01
11:00
lör
11:00    
F-05, Söndrums IP A
F-05 » 
BK Astrio gul - Apel 99
15  -  0  
01
11:00
lör
11:00    
F-06, Söndrums IP D
F-06 » 
BK Astrio gul - Frillesås FF
2  -  1  
01
11:00
lör
11:00    
P-07, Halmstad Arena IP, Plan 8
P-07 » 
Halmstad BK - BK Astrio
  -      
01
10:00
lör
10:00    
P-08, Söndrums IP E
P-08 » 
BK Astrio Svart - IS Halmia
  -      
01
10:00
lör
10:00    
P-11, Kärlekens IP
 
P-11 » 
- BK Astrio Vit
  -      
01
10:00
lör
10:00    
P-11, Kärlekens IP
 
P-11 » 
- BK Astrio Grön
  -      
01
09:30
lör
09:30    
P-11, Esperedsvallen i Oskarström
 
P-11 » 
- BK Astrio Svart
  -      
01
09:00
lör
09:00    
P-11, Esperedsvallen i Oskarström
 
P-11 » 
- BK Astrio Gul
  -      
01
08:30
lör
08:30    
P-10, Skedalaheds IP
 
P-10 » 
HBK, Skrea och Unnaryd - BK Astrio Gul
  -      
01
08:30
lör
08:30    
P-10, Skedalahed IP
 
P-10 » 
Slöinge Go IF, HBK, Snöstorp/Nyhem FF - BK Astrio
  -      
01
07:30
lör
07:30    
F-09, Skedalaheds Idrottspark
F-09 » 
SNFF Halmstad Cup - BK Astrio
  -      
MAJ 2019
 
31
18:00
fre
18:00    
F-07 , Söndrums IP E
F-07 » 
BK Astrio 2 - Vinbergs IF
  -      
31
18:00
fre
18:00    
F-07 , Söndrums IP E
F-07 » 
BK Astrio 2 - Vinbergs IF
  -      
31
16:15
fre
16:15    
U15, Möllevallen, Skanör, A-plan
U15 » 
BK Astrio - Halmstads BK
1  -  2  
31
12:00
fre
12:00    
U15, Tångvallaplanen K-gräs, Skanör-Falsterbo
U15 » 
Trelleborgs FF - BK Astrio
1  -  4  
31
09:50
fre
09:50    
P-09, Skedalaheds IP
P-09 » 
IFK Värnamo Blå - BK Astrio Röd
  -      
31
09:10
fre
09:10    
P-09, Skedalaheds IP
P-09 » 
IFK Värnamo Vit - BK Astrio Svart
  -      
31
08:30
fre
08:30    
P-09, Skedalaheds IP
P-09 » 
Snöstrop Nyhem FF - BK Astrio Gul
  -      
30
16:00
tor
16:00    
U15, Tångvallaplanen K-gräs, Skanör-Falsterbo
U15 » 
BK Astrio - Djurgårdens IF
1  -  0  
30
14:30
tor
14:30    
P-11, Skedalaheds IP
 
P-11 » 
- BK Astrio
  -      
30
14:00
tor
14:00    
Herr, Söndrums IP A
Herr » 
BK Astrio - Genevad/Veinge IF
5  -  1  
30
12:00
tor
12:00    
P-11, Skedalaheds IP
 
P-11 » 
- BK Astrio
  -      
30
12:00
tor
12:00    
U15, Möllevallen B-plan, Skanör-Falsterbo
U15 » 
BK Astrio - Malmö FF
0  -  4  
30
11:30
tor
11:30    
P-11, Skedalaheds IP
 
P-11 » 
- BK Astrio
  -      
30
11:00
tor
11:00    
Dam, Strandvallen A
Dam » 
Hyltebruks IF - BK Astrio
2  -  3  
30
11:00
tor
11:00    
Damjunior, Ögärdets IP B
IFK Fjärås - BK Astrio0  -  9  
30
11:00
tor
11:00    
U17, Söndrums IP B
U17 » 
BK Astrio - Oskarströms IS
2  -  1  
30
09:30
tor
09:30    
P-08, Skedalahed
P-08 » 
SNFF - BK Astrio
  -      
30
08:30
tor
08:30    
P-11, Skedalaheds IP
 
P-11 » 
- BK Astrio
  -      
29
19:30
ons
19:30    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - Röke IF
5  -  1  
29
18:30
ons
18:30    
F-08, Kärlekens IP plan 3
F-08 » 
IF Centern - BK Astrio
  -      
29
18:30
ons
18:30    
P-06, Kristineslätt IP 1
P-06 » 
Falkenbergs FF gul - BK Astrio
7  -  7  
29
18:30
ons
18:30    
P-09, Gullevi IP
P-09 » 
HGH FC Blå - BK Astrio
  -      
29
17:15
ons
17:15    
F-09, Vallen B1
F-09 » 
Torup/Rydö FF - BK Astrio
  -      
28
19:00
tis
19:00    
F-06, Maleviks IP
F-06 » 
Kullavik IF - BK Astrio gul
0  -  3  
28
18:00
tis
18:00    
U21, Söndrums IP A
U21 » 
BK Astrio - Alets IK
1  -  1  
27
19:30
mån
19:30    
Damjunior, Lindvallen A
Tofta Goif - BK Astrio2  -  9  
 
26
16:00
sön
16:00    
F-07 , Skedalaheds IP 2
F-07 » 
Snöstorp Nyhem FF - BK Astrio 2
  -      
26
16:00
sön
16:00    
F-07 , Skedalaheds IP 2
F-07 » 
Snöstorp Nyhem FF - BK Astrio 2
  -      
26
15:00
sön
15:00    
P-08, Glänninge Park B
P-08 » 
Laholms FK - BK Astrio Svart
  -      
26
13:30
sön
13:30    
P-08, Halmstad Arena P5
P-08 » 
Halmstads BK 2 - BK Astrio Svart
  -      
26
12:00
sön
12:00    
F-05, Östervi A
F-05 » 
Lilla Träslövs FF - BK Astrio gul
3  -  3  
26
12:00
sön
12:00    
F-05, Östervi A
F-05 » 
Lilla Träslövs FF - BK Astrio gul
3  -  3  
26
12:00
sön
12:00    
U15, Kristineslätt IP 1
U15 » 
Falkenbergs FF - BK Astrio
12  -  1  
26
11:30
sön
11:30    
P-07, Östervi B
P-07 » 
Lilla Träslövs FF Vit - BK Astrio
  -      
26
11:30
sön
11:30    
P-07, Söndrums IP F
P-07 » 
BK Astrio - Knäreds IK
  -      
26
10:30
sön
10:30    
F-08, Slöinge IP plan 3
F-08 » 
Slöinge GOIF - BK Astrio
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P-06, Söndrums IP D
P-06 » 
BK Astrio - IF Centern
4  -  1  
26
10:00
sön
10:00    
P-07, Tuvasvallen 7:match
P-07 » 
Trönninge IF - BK Astrio Svart
  -      
26
09:30
sön
09:30    
F-09, Söndrums IP
F-09 » 
BK Astrio - Trönninge IF
  -      
25
14:00
lör
14:00    
Dam, Kärlekens IP
Dam » 
IF Centern - BK Astrio
1  -  0  
25
14:00
lör
14:00    
P-09, Rydets IP Konstgräs
P-09 » 
Onsala BK blå - BK Astrio Gul
  -      
25
13:00
lör
13:00    
U15, Söndrums IP A
U15 » 
BK Astrio - Hyllie IK
9  -  0  
25
10:00
lör
10:00    
F-08, Plan H
F-08 » 
BK Astrio - Sennans IF
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P-06, Söndrums IP D
P-06 » 
BK Astrio 2 - WRY
5  -  1  
25
09:30
lör
09:30    
F-07 , Gröningen B
F-07 » 
DFK Hasko - BK Astrio 2
  -      
25
09:30
lör
09:30    
F-07 , Gröningen B
F-07 » 
DFK Hasko - BK Astrio 2
  -      
25
lör
00:00    
Fotbollskolan 2013, Halmstad Arena, A-plan
 
- BK Astrio  -      
24
19:00
fre
19:00    
Herr, Norvalla IP
Herr » 
IF Norvalla - BK Astrio
1  -  4  
24
18:30
fre
18:30    
U21, Ögärdets IP B
U21 » 
IFK Fjärås - BK Astrio
2  -  1  
24
18:30
fre
18:30    
P-09, Söndrums IP E
P-09 » 
BK Astrio - Oskarströms IS
  -      
24
18:30
fre
18:30    
P-09, Söndrums IP E
P-09 » 
BK Astrio Svart - Halmstads BK
  -      
23
19:00
tor
19:00    
U17, Halmstad Arena P6
U17 » 
BK Astrio - Halmstads BK
1  -  4  
22
19:00
ons
19:00    
Damjunior, Klockarvallen, Okome
Apel 99 - BK Astrio1  -  2  
22
19:00
ons
19:00    
U21, Björkvallen
U21 » 
Ränneslövs GIF - BK Astrio
0  -  4  
22
18:30
ons
18:30    
F-05, Söndrums IP A
F-05 » 
BK Astrio svart - Oskarströms IS
3  -  1  
22
18:30
ons
18:30    
F-05, Söndrums IP A
F-05 » 
BK Astrio svart - Oskarströms IS
3  -  1  
22
18:00
ons
18:00    
U15, Halmstad Arena P7
U15 » 
BK Astrio - Slöinge GOIF
4  -  1  
21
19:00
tis
19:00    
U17, Rydets IP B
U17 » 
Onsala BK - BK Astrio
5  -  1  
20
19:30
mån
19:30    
U21, Ögärdets IP B
U21 » 
IFK Fjärås - BK Astrio
0  -  6  
 
19
18:00
sön
18:00    
F-08, Plan H
 
F-08 » 
BK Astrio - HGH
  -      
19
17:00
sön
17:00    
F-05, Tuvasvallen A
F-05 » 
Trönninge IF - BK Astrio svart
4  -  13
19
17:00
sön
17:00    
F-05, Tuvasvallen A
F-05 » 
Trönninge IF - BK Astrio svart
4  -  13
19
16:00
sön
16:00    
P-09, Tuvasvallen 7:match
P-09 » 
Trönninge IF Röd - BK Astrio
  -      
19
15:00
sön
15:00    
U15, Borgeby IP A-plan
U15 » 
Bjärreds IF 2 - BK Astrio
2  -  3  
19
14:30
sön
14:30    
U21, Söndrums IP A
U21 » 
BK Astrio - Kornhult/Hishult FF
4  -  0  
19
12:00
sön
12:00    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - IK Wormo
0  -  2  
19
11:30
sön
11:30    
P-07, Söndrums IP F
P-07 » 
BK Astrio - Varbergs BoIS FC Svart
  -      
19
11:00
sön
11:00    
F-06, Norvalla IP
F-06 » 
Värö U - BK Astrio gul
1  -  2  
19
11:00
sön
11:00    
P-11, Tranevall i Harplinge
 
P-11 » 
BK Astrio Vit -
  -      
19
10:30
sön
10:30    
P-10, Halmstad Arena 5-manna vid kombihallen
P-10 » 
Leikin, Center och Hyltebruk - BK Astrio Gul
  -      
19
10:00
sön
10:00    
F-10, Centern
 
F-10 » 
Poolspel omg 2 (2 lag) - BK Astrio
  -      
19
10:00
sön
10:00    
F-11, Söndrums IP
 
F-11 » 
BK Astrio -
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P-08, Söndrums IP E
P-08 » 
BK Astrio Svart - Snöstorp Nyhem FF Svart
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P-09, Östervi C
P-09 » 
Lilla Träslövs FF Vit - BK Astrio Svart
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P-10, Sannarps IP
 
P-10 » 
- BK Astrio Vit
  -      
19
09:30
sön
09:30    
F-10, Sennan
F-10 » 
Poolspel omg 2 (1 lag) - BK Astrio
  -      
19
09:30
sön
09:30    
P-10, poolspel Skedalahed IP
 
P-10 » 
- BK Astrio poolspel
  -      
19
09:15
sön
09:15    
P-10, A-plan
P-10 » 
Getinge IF - BK Astrio blå
  -      
19
09:15
sön
09:15    
P-10, Skedala IP
P-10 » 
IS Halmia - BK Astrio
  -      
19
09:00
sön
09:00    
F-09, Glänninge Park B
F-09 » 
Laholms FK - BK Astrio
  -      
19
09:00
sön
09:00    
P-11, Tranevall i Harplinge
 
P-11 » 
BK Astrio Grön -
  -      
18
14:00
lör
14:00    
Herr, Söndrums IP A
Herr » 
BK Astrio - Lilla Träslövs FF
4  -  0  
18
11:00
lör
11:00    
F-05, Söndrums IP A
F-05 » 
BK Astrio gul - Hyltebruks IF
9  -  2  
18
11:00
lör
11:00    
F-05, Söndrums IP A
F-05 » 
BK Astrio gul - Hyltebruks IF
9  -  2  
18
11:00
lör
11:00    
P-07, Glänninge Park B
P-07 » 
Laholms FK vit - BK Astrio
  -      
18
10:30
lör
10:30    
F-07 , Söndrums IP E
F-07 » 
BK Astrio 2 - WRY
  -      
18
10:30
lör
10:30    
F-07 , Söndrums IP E
F-07 » 
BK Astrio 2 - WRY
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P-08, Söndrums IP E
P-08 » 
BK Astrio Svart - IS Halmia
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P-11, Alevallen
 
P-11 » 
- BK Astrio Svart
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P-11, Vapnö IP
 
P-11 » 
- BK Astrio Gul
  -      
17
18:00
fre
18:00    
F-07 , Söndrums IP E
F-07 » 
BK Astrio 2 - Snöstorp Nyhem FF
  -      
17
18:00
fre
18:00    
F-07 , Söndrums IP E
F-07 » 
BK Astrio 2 - Snöstorp Nyhem FF
  -      
17
18:00
fre
18:00    
P-06, Söndrums IP D
P-06 » 
BK Astrio - IF Leikin
4  -  7  
16
18:30
tor
18:30    
F-06, Tuvasvallen A
F-06 » 
Trönninge IF - BK Astrio svart
0  -  2  
16
18:30
tor
18:30    
F-08, Klockarevallen plan 1
F-08 » 
Apel99 - BK Astrio
  -      
16
17:30
tor
17:30    
P-06, Veinge IP A
P-06 » 
VGLT - BK Astrio 2
0  -  3  
15
19:00
ons
19:00    
Dam, Höllvikens IP A-plan
Dam » 
BK Höllviken - BK Astrio
1  -  4  
15
18:30
ons
18:30    
F-07 , Söndrums IP E
F-07 » 
BK Astrio 2 - Våxtorps BOIS
  -      
15
18:30
ons
18:30    
F-07 , Söndrums IP E
F-07 » 
BK Astrio 2 - Våxtorps BOIS
  -      
15
18:30
ons
18:30    
U21, Söndrums IP A
U21 » 
BK Astrio - IS Halmia Academy
9  -  0  
15
18:30
ons
18:30    
U15, Kungsbacka sportcenter 1
U15 » 
Kungsbacka IF - BK Astrio
0  -  2  
14
19:00
tis
19:00    
U15, Söndrums IP A
U15 » 
BK Astrio - Vinbergs IF
5  -  0  
14
19:00
tis
19:00    
U17, Söndrums IP A
U17 » 
BK Astrio - Vinbergs IF
5  -  0  
13
18:00
mån
18:00    
U15, L:a Tjärby IP A
U15 » 
VGLT - BK Astrio
2  -  1  
 
12
18:00
sön
18:00    
F-08, Plan H
F-08 » 
BK Astrio - Lilla Träslövs FF
  -      
12
16:00
sön
16:00    
F-05, Grimtunet A
F-05 » 
SRG Himledalen - BK Astrio gul
1  -  11
12
16:00
sön
16:00    
F-05, Grimtunet A
F-05 » 
SRG Himledalen - BK Astrio gul
1  -  11
12
15:00
sön
15:00    
P-09, Påskbergsvallen B
P-09 » 
Varbergs BoIS FC svart - BK Astrio Gul
  -      
12
14:00
sön
14:00    
F-06, Söndrums IP D
F-06 » 
BK Astrio gul - IFK Fjärås Röd
4  -  1  
12
14:00
sön
14:00    
P-09, Söndrums IP E
P-09 » 
BK Astrio Svart - IF Böljan Falkenberg Vit
  -      
12
13:30
sön
13:30    
P-08, Halmstad Arena P5
P-08 » 
Halmstads BK 2 - BK Astrio Svart
  -      
12
12:00
sön
12:00    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - IF Böljan Falkenberg U
6  -  4  
12
12:00
sön
12:00    
U21, Kärlekens IP
U21 » 
IF Centern - BK Astrio
5  -  2  
12
12:00
sön
12:00    
U15, Helgevallen A-plan
U15 » 
IFK Knislinge - BK Astrio
6  -  3  
12
11:30
sön
11:30    
P-07, Söndrums IP F
P-07 » 
BK Astrio Svart - Halmstads BK 2
  -      
12
10:30
sön
10:30    
F-10, Alet
 
F-10 » 
Poolspel omg 1 (1 lag) - BK Astrio
  -      
12
10:00
sön
10:00    
F-10, Kvibille
 
F-10 » 
Poolspel omg 1 (2 lag) - BK Astrio
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P-06, Skedalaheds IP
P-06 » 
Snöstorp Nyhem FF Grön - BK Astrio
7  -  0  
12
10:00
sön
10:00    
P-08, Söndrums IP E
P-08 » 
BK Astrio Svart - Kvibille BK
  -      
12
09:30
sön
09:30    
P-07, Halmstad Arena P5
P-07 » 
Halmstads BK - BK Astrio
  -      
11
14:00
lör
14:00    
Herr, Halmstad Arena P1
Herr » 
IF Leikin - BK Astrio
2  -  3  
11
11:30
lör
11:30    
F-11, Falkenbergs Ip
 
F-11 » 
- BK Astrio
  -      
11
10:00
lör
10:00    
F-08, Plan H
F-08 » 
BK Astrio - Vinbergs IF
  -      
11
10:00
lör
10:00    
P-10, Söndrums IP
P-10 » 
BK Astrio Vit - HGH, Sennan & Snöstorp
  -      
11
10:00
lör
10:00    
P-10, Söndrums IP
 
P-10 » 
BK Astrio -
  -      
11
10:00
lör
10:00    
P-10, A-plan
P-10 » 
BK Astrio Gul - Laholm, Alet och Simlångsdalen
  -      
11
09:30
lör
09:30    
P-10, A-plan
P-10 » 
BK Astrio P10 Svart - Vapnö, Snöstorp, Leikin
  -      
11
09:00
lör
09:00    
P-10, A-plan
P-10 » 
BK Astrio - Poolspel
  -      
10
19:00
fre
19:00    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - Kullabygdens DFF
4  -  0  
10
18:30
fre
18:30    
F-05, Söndrums IP B
F-05 » 
BK Astrio svart - Alets IK
7  -  0  
10
18:30
fre
18:30    
F-05, Söndrums IP B
F-05 » 
BK Astrio svart - Alets IK
7  -  0  
10
18:15
fre
18:15    
P-06, Skedalaheds IP
P-06 » 
Snöstorp Nyhem FF Röd - BK Astrio 2
0  -  7  
10
18:00
fre
18:00    
F-06, Söndrums IP D
F-06 » 
BK Astrio svart - Kvibille BK
9  -  0  
09
19:00
tor
19:00    
U21, Vinåvallen B
U21 » 
Vinbergs IF - BK Astrio
0  -  4  
09
19:00
tor
19:00    
U15, Halmstad Arena P6
U15 » 
BK Astrio - Halmstads BK
3  -  3  
09
18:45
tor
18:45    
F-07 , Wegeli IP 1
F-07 » 
HGH FC - BK Astrio 2
  -      
09
18:45
tor
18:45    
F-07 , Wegeli IP 1
F-07 » 
HGH FC - BK Astrio 2
  -      
09
18:15
tor
18:15    
Damjunior, Esperedsvallen
Oskarström IS - BK Astrio0  -  5  
09
17:00
tor
17:00    
F-09, Brovallen
F-09 » 
Vessigebro/Ginsten - BK Astrio
  -      
08
18:30
ons
18:30    
Dam, Kärlekens IP
Dam » 
IF Centern - BK Astrio
4  -  0  
08
18:30
ons
18:30    
U15, Söndrums IP A
U15 » 
BK Astrio - Varbergs BoIS FC
9  -  2  
08
18:00
ons
18:00    
P-09, Lomövallen
P-09 » 
Lidhults GOIF - BK Astrio
  -      
07
19:00
tis
19:00    
Herr, Dersbovallen A
Herr » 
Derome BK /Åskloster - BK Astrio
0  -  1  
07
17:30
tis
17:30    
F-08, Halmstads arena plan 16
F-08 » 
Halmstads BK - BK Astrio
  -      
06
18:30
mån
18:30    
F-07 , Wallevi A
F-07 » 
WRY - BK Astrio 2
  -      
06
18:30
mån
18:30    
F-07 , Wallevi A
F-07 » 
WRY - BK Astrio 2
  -      
06
18:30
mån
18:30    
U21, Söndrums IP A
U21 » 
BK Astrio - IF Leikin
1  -  0  
 
05
18:00
sön
18:00    
F-08, Plan H
F-08 » 
BK Astrio - SNFF
  -      
05
17:00
sön
17:00    
Damjunior, B-plan
BK Astrio - Vinberg IF4  -  0  
05
15:00
sön
15:00    
F-06, Rydets IP B
F-06 » 
Onsala BK blå - BK Astrio gul
9  -  0  
05
14:00
sön
14:00    
U15, Söndrums IP A
U15 » 
BK Astrio - IF Centern
8  -  1  
05
14:00
sön
14:00    
U17, Söndrums IP A
U17 » 
BK Astrio - IF Centern
8  -  1  
05
11:30
sön
11:30    
P-07, Söndrums IP F - Omkl 5 & 6
P-07 » 
BK Astrio - Hasslöv/Skottorp
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P-08, Söndrums IP E
P-08 » 
BK Astrio Svart - Snöstorp Nyhem FF Svart
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P-08, Kärlekens IP 2
P-08 » 
IF Centern Vit - BK Astrio Svart
  -      
05
09:30
sön
09:30    
F-09, Söndrums IP E
F-09 » 
BK Astrio - Snöstorp Nyhem FF
  -      
05
sön
00:00    
F-05, Halmstad Arena P5
F-05 » 
Halmstads BK - BK Astrio svart
  -      
04
16:30
lör
16:30    
U15, Söndrums IP A
U15 » 
BK Astrio - IFK Osby 1
3  -  1  
04
14:30
lör
14:30    
P-11, Halmstad Arena IP
 
P-11 » 
BK Astrio Svart -
  -      
04
14:00
lör
14:00    
Herr, Söndrums IP A
Herr » 
BK Astrio - Kvibille BK
5  -  1  
04
13:30
lör
13:30    
P-11, Halmstad Arena IP
 
P-11 » 
BK Astrio -
  -      
04
12:00
lör
12:00    
Dam, Halmstad Arena P2
Dam » 
Halmstads BK - BK Astrio
2  -  1  
04
11:00
lör
11:00    
F-05, Söndrums IP A
F-05 » 
BK Astrio gul - Tölö IF
8  -  0  
04
11:00
lör
11:00    
F-05, Söndrums IP A
F-05 » 
BK Astrio gul - Tölö IF
8  -  0  
04
10:00
lör
10:00    
P-06, Söndrums IP D
P-06 » 
BK Astrio 2 - Trönninge IF
7  -  0  
04
09:30
lör
09:30    
P-11, Halmstad Arena IP
 
P-11 » 
BK Astrio Gul P11 -
  -      
04
09:30
lör
09:30    
P-11, Halmstad Arena IP
 
P-11 » 
BK Astrio Grön P11 -
  -      
03
18:30
fre
18:30    
P-09, Söndrums IP E
P-09 » 
BK Astrio - IF Leikin Orange
  -      
03
18:30
fre
18:30    
P-09, Söndrums IP E
P-09 » 
BK Astrio Gul - Halmstads BK 2
  -      
03
18:00
fre
18:00    
F-06, Kärlekens IP 3
F-06 » 
IF Centern - BK Astrio svart
1  -  1  
03
18:00
fre
18:00    
F-07 , Söndrums IP E
F-07 » 
BK Astrio 2 - HGH FC
  -      
03
18:00
fre
18:00    
F-07 , Söndrums IP, plan F
F-07 » 
BK Astrio 2 - HGH FC
  -      
03
17:30
fre
17:30    
P-06, Söndrums IP D
P-06 » 
BK Astrio - Halmstads BK
0  -  2  
02
19:00
tor
19:00    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - Trönninge IF
2  -  3  
02
19:00
tor
19:00    
U15, Vinåvallen B
U15 » 
Vinbergs IF - BK Astrio
2  -  5  
02
18:30
tor
18:30    
P-09, Gullevi IP
P-09 » 
HGH FC Röd - BK Astrio Svart
  -      
02
18:30
tor
18:30    
U17, Hedevi 1
U17 » 
Ullareds IK - BK Astrio
2  -  4  
02
18:00
tor
18:00    
P-07, Slöinge IP B
P-07 » 
Slöinge GOIF - BK Astrio Svart
  -      
02
18:00
tor
18:00    
P-07, Halmstad Arena P5
P-07 » 
IF Leikin Orange - BK Astrio
  -      
APRIL 2019
 
28
18:00
sön
18:00    
Dam, Hedevi 1
Dam » 
Ullareds IK - BK Astrio
1  -  6  
28
15:00
sön
15:00    
U15, Korsavads IP konstgräs
U15 » 
IFK Simrishamn - BK Astrio
0  -  4  
28
10:30
sön
10:30    
F-06, Söndrums IP
F-06 » 
BK Astrio F-06 - Stenkullen GoIK
  -      
27
14:00
lör
14:00    
Herr, Västkustvallen
Herr » 
Bua IF - BK Astrio
0  -  5  
27
14:00
lör
14:00    
U17, Halmstad Arena P6
U17 » 
BK Astrio - Lerkils IF
1  -  4  
27
09:00
lör
09:00    
P-10, Rydets IP, Onsala
 
P-10 » 
- BK Astrio
  -      
26
19:00
fre
19:00    
Dam, Söndrums IP, A plan
Dam » 
BK Astrio - Eskilsminne DFF
  -      
25
19:00
tor
19:00    
U21, Halmstad Arena P6
U21 » 
BK Astrio - IFK Fjärås
1  -  4  
24
19:00
ons
19:00    
U15, Halmstad Arena P6
U15 » 
BK Astrio - Apel99
8  -  5  
24
18:30
ons
18:30    
U21, Simlångsdalens IP
U21 » 
Simlångsdalens IF - BK Astrio
2  -  1  
22
17:00
mån
17:00    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - Varbergs BoIS FC
2  -  2  
22
15:00
mån
15:00    
U15, Kärlekens IP 3
U15 » 
BK Astrio - Vedby/Rönne IF 1
4  -  1  
22
14:00
mån
14:00    
Herr, Söndrums IP A
Herr » 
BK Astrio - Kungsbacka IF
5  -  2  
22
09:00
mån
09:00    
F-08, Söndrums IP
 
F-08 » 
BK Astrio - T-cupen
  -      
22
09:00
mån
09:00    
P-08, Söndrums IP
P-08 » 
T-cupen - BK Astrio
  -      
22
08:50
mån
08:50    
F-09, Söndrums IP
 
F-09 » 
T Cupen - BK Astrio lag svart
  -      
22
08:15
mån
08:15    
F-09, Söndrums IP
 
F-09 » 
T cupen - BK Astrio lag Gul
  -      
 
18
19:00
tor
19:00    
Dam, Söndrums IP A
Dam » 
BK Astrio - Västra Karups IF
1  -  1  
18
18:00
tor
18:00    
U21, Glänninge Park A
U21 » 
Laholms FK - BK Astrio
4  -  0  
17
19:00
ons
19:00    
U17, Kärlekens IP 3
U17 » 
BK Astrio - Ullareds IK
5  -  5  
 
14
14:30
sön
14:30    
U15, A-plan
 
U15 » 
SC Victoria Hamburg - BK Astrio
2  -  10
14
12:00
sön
12:00    
U15, A-plan
 
U15 » 
SC Victoria Hamburg - BK Astrio
0  -  2  
14
11:00
sön
11:00    
F-05, Övig plats
F-05 » 
Böljan - BK Astrio
  -      
14
11:00
sön
11:00    
U21, Kärlekens IP 3
U21 » 
BK Astrio - Unnaryds GOIF
2  -  1  
14
10:00
sön
10:00    
P-08, Skedalaheds IP
P-08 » 
Snöstorp Nyhem - BK Astrio
  -      
13
16:00
lör
16:00    
Herr, Tingbergsvallen B
Herr » 
Tölö IF - BK Astrio
0  -  5  
13
14:30
lör
14:30    
U17, Kärlekens IP 3
U17 » 
BK Astrio - Onsala BK
4  -  1  
12
18:30
fre
18:30    
Dam, Glänninge Park A
Dam » 
Laholms FK - BK Astrio
7  -  0  
10
18:30
ons
18:30    
U21, Halmstad Arena P6
U21 » 
IS Halmia Academy - BK Astrio
1  -  5  
 
07
16:00
sön
16:00    
U15, Södra Sandby IP konstgräs
U15 » 
Södra Sandby IF - BK Astrio
4  -  6  
07
14:00
sön
14:00    
P-09, Skedalahed
P-09 » 
BK Astrio Gul - HGH
  -      
07
13:45
sön
13:45    
F-11, Hallägrahallen
F-11 » 
BK Astrio - Sennan
  -      
07
13:00
sön
13:00    
Herr, Skärsjövallen
Herr » 
Markaryds IF - BK Astrio
1  -  1  
07
12:30
sön
12:30    
P-09, Skedalahed
P-09 » 
BK Astrio Svart - HGH
  -      
07
12:00
sön
12:00    
U17, Halmstad Arena KG6
U17 » 
BK Astrio - IF Centern
  -      
07
10:00
sön
10:00    
U15, Kärlekens IP Konstgräs
U15 » 
IF Centern U15/16 - BK Astrio
5  -  1  
06
16:15
lör
16:15    
Dam, Falkenbergs IP
Dam » 
Södra Sandby IF (D2D) - BK Astrio (D3D)
7  -  2  
06
13:30
lör
13:30    
P-09, Lund
P-09 » 
Lunds BK - BK Astrio Svart
  -      
06
13:00
lör
13:00    
P-09, Klostergården IP/Lund
P-09 » 
Lunds BK - BK Astrio Gul
  -      
05
18:30
fre
18:30    
U17, Kärlekens IP konstgräs
U17 » 
BK Astrio - Laholm FK
  -      
03
19:00
ons
19:00    
Herr, Halmstad arena KG 6
Herr » 
Alets IK - BK Astrio
2  -  3  
02
19:00
tis
19:00    
Dam, Kärlekens IP 3
Dam » 
BK Astrio - Trönninge IF
5  -  1  
02
19:00
tis
19:00    
U21, Skedalaheds IP 3
U21 » 
BK Astrio - Tofta GOIF
9  -  0  
MARS 2019
 
31
16:15
sön
16:15    
Damjunior, Påskbergsvallen
Varbergs Bois - BK Astrio0  -  7  
31
12:00
sön
12:00    
U17, Halmstad arena KG 6
U17 » 
Halmstad BK U16 - BK Astrio
  -      
31
10:00
sön
10:00    
Fotbollskolan 2013, Arenahallen
 
- BK Astrio  -      
30
16:00
lör
16:00    
P-09, Halmstad Arena, Konstgräs - UTE
P-09 » 
Halmstad BK - BK Astrio
  -      
30
15:00
lör
15:00    
U15, Vintercupen Final, Landskrona IP
U15 » 
BK Astrio - Lunds BK
1  -  2  
30
14:00
lör
14:00    
U21, Kärlekens IP
U21 » 
BK Astrio - Trönninge IF Herr
0  -  0  
30
13:00
lör
13:00    
U15, Vintercupen Semifinal Landskrona IP
U15 » 
BK Astrio - Laholms FK
2  -  0  
28
19:00
tor
19:00    
U21, Skedalaheds IP 3
U21 » 
BK Astrio - Ullareds IK
8  -  4  
 
24
14:10
sön
14:10    
F-09, Övig plats
F-09 » 
IF Böljan - BK Astrio
  -      
24
14:00
sön
14:00    
Dam, Kärlekens IP 3
Dam » 
IF Centern (D2D) - BK Astrio (D3D)
  -      
24
14:00
sön
14:00    
F-05, Halmstad Arena Plan 7
F-05 » 
Löddeköpinge if - BK Astrio
  -      
24
14:00
sön
14:00    
P-09, Skedalahed
P-09 » 
BK Astrio Svart - Oskarström IS
  -      
24
13:00
sön
13:00    
Damjunior, Halmstad Arena plan 7
BK Astrio - IF Lödde1  -  0  
24
12:30
sön
12:30    
P-09, Skedalahed
P-09 » 
BK Astrio Gul - Trönninge IF
  -      
23
14:00
lör
14:00    
U15, Kärlekens IP
U15 » 
BK Astrio - IFK Fjärås
5  -  3  
23
13:00
lör
13:00    
P-06, Sannarp plan 7
P-06 » 
IF centern - BK Astrio
  -      
23
12:00
lör
12:00    
U17, Kärlekens IP
U17 » 
BK Astrio - IFK Fjärås
  -      
23
11:30
lör
11:30    
Herr, Höganäs Sportcenter
Herr » 
Höganäs BK - BK Astrio
  -      
23
10:00
lör
10:00    
U21, Kärlekens IP
U21 » 
BK Astrio - IFK Fjärås U19
8  -  3  
21
19:00
tor
19:00    
Damjunior, Kärlekens IP
BK Astrio - HGH3  -  0  
 
17
16:00
sön
16:00    
Damjunior, Kärlekens IP
IF Centern - BK Astrio1  -  4  
17
12:00
sön
12:00    
U21, Skedalahed KG
U21 » 
BK Astrio U21 - Vinbergs IF (K1H)
2  -  2  
17
12:00
sön
12:00    
U17, Halmstad arena KG 6
U17 » 
BK Astrio - Vinbergs IF
  -      
17
11:00
sön
11:00    
F-08, Oskarströmshallen
 
F-08 » 
OIS-cupen - BK Astrio SVART
  -      
17
10:00
sön
10:00    
P-06, Kärleken
P-06 » 
Astrio - BK Astrio
  -      
17
08:30
sön
08:30    
F-08, Oskarströmshallen
 
F-08 » 
OIS-cupen - BK Astrio GUL
  -      
16
14:00
lör
14:00    
Herr, Örnvallen konstgräs
Herr » 
Torup/Rydö FF - BK Astrio
1  -  5  
16
10:30
lör
10:30    
P-09, Norvalla IP, Helsingborg
P-09 » 
Helsingborgs IF - BK Astrio
  -      
 
10
15:00
sön
15:00    
U15, Ängelholms Nya Idrottsplats
U15 » 
Ängelholms FF - BK Astrio
0  -  6  
10
14:00
sön
14:00    
Dam, Skedalaheds IP 3
Dam » 
Trönninge IF - BK Astrio
0  -  1  
10
10:00
sön
10:00    
Damjunior, Sannarp (Halmstad Arena)
BK Astrio - BK Astrio  -      
10
10:00
sön
10:00    
F-05, Röda tegelbyggnaden Arenan (mittemot Kombihallen )
F-05 » 
BK Astrio - BK Astrio
  -      
09
16:00
lör
16:00    
U17, A-plan
U17 » 
Ljungby - BK Astrio
  -      
09
12:00
lör
12:00    
Herr, Skedalaheds IP 3
Herr » 
BK Astrio - HÅFF
13  -  0  
09
10:00
lör
10:00    
P-09, Eldsbergahallen
P-09 » 
SnFF - BK Astrio
  -      
08
17:30
fre
17:30    
U21, Skedalahed KG
U21 » 
BK Astrio - Oskarström IS
7  -  1  
06
19:00
ons
19:00    
Dam, Sparbanksparkens IP
Dam » 
Kornhult/Hishult FF - BK Astrio
0  -  7  
 
03
10:00
sön
10:00    
Dam, Kärlekens IP 3
Dam » 
BK Astrio - Snöstorp Nyhem FF
4  -  1  
02
14:00
lör
14:00    
U15, Kärlekens IP
U15 » 
BK Astrio - Harrie FF
3  -  0  
02
14:00
lör
14:00    
U17, Kärlekens IP
U17 » 
BK Astrio U17 - Bk Astrio U15
  -      
01
18:00
fre
18:00    
Herr, Skedalaheds IP 3
Herr » 
Simlångsdalens IF - BK Astrio
0  -  4  
FEBRUARI 2019
 
24
14:00
sön
14:00    
P-09, Tranevall Harplinge
P-09 » 
HGH - BK Astrio gul
  -      
24
12:30
sön
12:30    
P-08, Övig plats
P-08 » 
SNFF - BK Astrio
  -      
24
12:00
sön
12:00    
U21, Halmstad arena KG 6
U21 » 
BK Astrio - Hässleholms IF
  -      
23
14:00
lör
14:00    
Herr, Kärlekens IP 3
Herr » 
BK Astrio (D4H) - Gislaveds IS (D4H)
6  -  1  
 
17
10:00
sön
10:00